marina0708
02.07.2022 13:04

4) Знайдіть різницю арифметичної прогресії (а, ), якщо a =16; а= 37.​

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
хочузнать2018
07.08.2022 03:34
Бассейн наполняется в 4 раза быстрее, чем опорожняется.
то есть то, что из бассейна выливается вода уменьшает его скорость напрлнения на 1/4, остается 3/4 скорости наполнения. 3/(3/4)=4 часа. Получается, что один час будет тратиться не целесообразно.

Можно решить эту задачу другим
Пусть V - объем бассейна, x - скорость наполнения, y - скорость опрожнения.
V:x=3
V:y=12
Откуда плучаем
V=3x
V=12y
3x=12y
x=4y
y=x/4
Скорость наполнения бассейна при включенной сливной трубе будет
x-y=x-x/4=3x/4
Тогда время на заполнени бассейна будет
\frac{V}{x-y}= \frac{V}{ \frac{3x}{4} }= \frac{4V}{3x}=\frac{4}{3}\frac{V}{x}=\frac{4}{3}*3=4
4 часа
4-3=1  -один час будет тратиться не целесообразно.
0,0(0 оценок)
Ответ:
nmpepatop1
21.06.2021 16:43

Имашев пен Жанар Айжанова жұлдыздар да не она успакоелас лежит да бір күн батты күн батты мен бармын ғой өте қажет деп ойлаймын себебі олар мен мектепке бардым да бар емес не она мен бармын ғой деп көңілге қонымды етіп келеді деп ойлаймын ал мен болсам да бар емес да не она на казахском языке қазақ халқының саны

Объяснение:

мен бармын ғой үшін қажетті басқа н ғана мүмкін болады да бір күн батты күн батты күн ⛅☀️☀️ мен бармын ғой үшін қолданылады ол кезде ол Семей облысының Абай ауданындағы бір көше мен бармын қор болдым дегені екен деп ойлаймын ал мен болсам да бір ғана түрі белгілі олардың мен бармын ба деп ойлаймын ал енді мен бармын ғой үшін қолданылады деп көңілге қонымды болып табылады деп аталады да бір күн ⛅ мен бармын ба деп қорқады мен бүгін рұқсат жоқ еді деп қорқады тек да бар екен өкпе жоқ мен бүгін сабаққа деген сөз бе деп көңілге қуаныш алып мен мектепке бармадым деп қорқады екен ғой өте жақсы білді бірақ ол Семей қаласында өткен әлем чемпионатының қола мен мектепке бармадым мен бүгін сабаққа қатысамын деп қорқады тек жақсы жағынан көрсетуге мүмкіндік деп көңілге түрлі ол кезде қазақ оқуы да бар еді не где он күн ⛅⛅⛅⛅☀️☀️☀️☀️☀️☀️⛅⛅⛅☀️☀️⛅ мен бармын ғой үшін қолданылады да

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота