Catplaykotick
14.08.2021 17:58

Решить систему можно без пояснений


Решить систему можно без пояснений

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Ответ:
dashasuslova007
19.06.2022 04:34

-мамо, що це? -запитав син, побачивши незвичайну для нього тарілку.

-це тарілка.-з легким сарказмом відповіла мама.

-так але вона..не така як всі інші

іби з казки? -доповнила мама.

-так. де ти її взяла? -спита син роздивляючись тарілку і шукаючи чи нема цінника,-ти її купила?

- ні, це ще від нашої бабусі лишилося, вона сама його розписувала. це петреківський розпис.

-але як можна так красиво його розмалювати, та ще й вручну?

-потрібно це любити і вкладувати душу, тоді все вийде.

-а ти так вмієш?

-так, вона й мене змалечку цього навчила.

-а звідки появивсяцей розпис?

хлопчик вернувся дуже швидко і приніс все, що потрібно.

-я розкажу тобі історію.село петриківка, в якому малювала майстриня, відоме всьому світові. реліктове село, в якому збереглися майже всі види декоративно-прикладної ф творчості. тут займалися усіма розпису, місцеві народні художники малювали олійними фарбами чудові народні картинки — такі можна побачити тільки у музеях та альбомах старовинного мистецтва.раніше такі картинки прикрашали кожну селянську хату.

-а чому ж зара такого не роблять?

-роблять, але тільки справжні майстри й такі речі досить дорогу, тепер це намалювати може й машина,хоча і не так красиво.ось, на нашому сервізітакож похожий малюнок.

-так дійсно він красивий, але не настільки.все таки те, що зроблено з душою, не замінить

 

0,0(0 оценок)
Ответ:
Mileshka141
08.06.2023 04:59
Я живу в городе. летом я уезжаю погостить к бабушке в деревню. там я отдыхаю от городских запахов, наслаждаюсь простой жизнью. я согласна с утверждением, что "городской житель редко встречается с землёй". мы живём в мире технологий, где всем правят машины. ну точнее человек ими управляет, но без них мы и шагу сделать не можем. мы сами же разрушаем наш мир. все эти машины, различные электростанции. это же всё ужасно загрязняет нашу землю, воду, воздух. в деревне жизнт протекает медленнее, спокойнее, размереннее. там люди как-то обходятся без этих машин. они "общаются" с природой. она для них - всё. поэтому я считаю, что городским жителям нужно как можно больше ездить в деревни, сёла чтобы пообщаться с природой, увидеть никонец-таки её красоту и начать бережнее с ней образаться. вот все
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота