inna75
09.04.2020 02:07

ангдийскей 3 задание 8 класс


ангдийскей 3 задание 8 класс

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
aleksandrakova4
13.11.2021 18:19
I always get up at 7:45 o`clock. Then I go wash up and have breakfast, usually I eat breakfast with sandwich and tea. Then I'm going clothe oneself and go to school. After school, I'm going to the theater to rehearse the spectacle. Next I'm going home. When I come at home, I sit down to watch TV. Then we have dinner and I'm going to do my homework. After homework I play with my sister, or we are watching cartoons with her. Then I go into the room, collect my school bag, lie down to my bed and i start reading.Then I go to sleep.
0,0(0 оценок)
Ответ:
шппмдд
13.11.2021 18:19
I always get up at 7:45 o`clock. Then I go wash up and have breakfast, usually I eat breakfast with sandwich and tea. Then I'm going clothe oneself and go to school. After school, I'm going to the theater to rehearse the spectacle. Next I'm going home. When I come at home, I sit down to watch TV. Then we have dinner and I'm going to do my homework. After homework I play with my sister, or we are watching cartoons with her. Then I go into the room, collect my school bag, lie down to my bed and i start reading.Then I go to sleep.
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота