Many endangered animals now are kept in the zoo. But is it the right thing to do, or should we set them free to their natural habitat? On the one hand, zoos can protect animals from external risks, prevent them from different diseases, provide them with the necessary nutrition. Because there they are taken care of by the zoo workers. Besides, the zoo allows us to find out the habits of animals, to understand how they behave in the environment. But, on the other hand, cages in zoos restrict the freedom of animals. City noise and people's attention cause constant stress to the animals. In addition, getting used to life in cages, the animals from the zoo will never be able to exist in their habitat again. However, I think that animals should live in their natural environment, and people should do everything possible to protect the habitat of wild animals.
Ми всі любимо ходити в зоопарк, а як щодо тварин? Чи слід тримати тварин у зоопарках, чи неправильно вивозити їх із природного середовища існування?
З одного боку, зоопарки відіграють важливу роль у захисті навколишнього середовища. Багато природних середовищ існування знаходяться під загрозою. Утримуючи види, які перебувають під загрозою зникнення, ми забезпечуємо їх виживання. Крім того, хороший зоопарк може бути дуже освітнім, оскільки він вчить нас, як тварини поводяться і як вони діють у своєму оточенні.
З іншого боку, існують певні недоліки утримання тварин у зоопарках. Зоопарки не можуть оновити природне середовище існування тварини, і тварини можуть стати нещасними у своїх клітинах. Вигідніше було б витратити гроші на охорону середовища існування. Крім того, існує багато хороших документальних фільмів про тварин, тому зоопарки не є важливими для освіти.
Підсумуйте. Більшість зоопарків у наші дні докладають усіх зусиль для захисту тварин. Однак я вважаю, що тварини повинні жити у своєму природному середовищі існування, якщо це можливо, і ми повинні робити все можливе, щоб захистити їх та їх місця існування.