polina359674
15.01.2023 13:05

Чому зорі і планети мають кулясту форму?

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
katiaefimova
23.08.2020 18:47

тому що гравітація б разрущала другі форми

0,0(0 оценок)
Ответ:
ImagineDragons1111
23.08.2020 18:47

Зірки і великі планети сконденсировались з міжзоряних газів і пилу під дією гравітаційного тяжіння окремих частинок один до одного.

Оскільки сила тяжіння спрямована до центру притягає тіла, все згущення, які виникають при стисненні, повинні мати сферичну форму, якщо тільки вони вбирають речовина не обертається. В останньому випадку стискається тіло стає більш-менш сплюсненим біля полюсів.

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота