anyta006
19.09.2020 17:53

Sozlarga tasviriy ifoda topish


Sozlarga tasviriy ifoda topish

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
handaa0615
28.02.2023 07:57
№1
а)2 1\5+3 2\3=2 3\15+3 10\15=5 13\15
б)4 2\3+5 4\7=4 14\21+5 12\21=9 26\21=10 5\21
№2
а)2-1\3=1 3\3-1 1\3=2\3
б)3 6\7-2 8\9=3 54\63-2 56\63=2 117\63-2 56\63=61\63
№3
1)3 7\9-2\3=3 7\9-6\9=3 1\9кг-во втором мешке.
2)3 7\9+3 1\9=6 8\9кг-в двух мешках.
№4
х+3 2\5=14 1\6
х=14 1\6-3 2\5
х=14 5\30-3 12\30
х=13 35\30-3 12\30
х=10 23\30
№5
( 11 2\3-8 3\4)+(3 1\3+2 5\6)-4 7\12=(11 8\12-8 9\12)+(3 2\6+2 5\6)-4 7\12=
=(10 20\12-8 9\12)+5 7\6-4 7\12=2 11\12+5 14\12-4 7\12=3 18\12=3 3\2=4 1\2
№6
1)(25999-25900)+1=100билетов.
0,0(0 оценок)
Ответ:
mariapopova77
10.02.2023 00:04

Людське життя непередбачуване і швидкоплинне. Кожен з нас коли-небудь замислювався, чого ж він хоче досягти у житті. І найперша відповідь, яка приходить – хочу бути щасливим.

Та що ж таке щастя? Багато хто мріє про успішне життя, кар`єру, сім`ю, злагоду і довір`я… Та немало людей прагнуть просто грошей, багатства і влади – це також їхній вибір, і він має право на існування. Як на мене, щастя – це коли в тебе велика родина, лад і добробут у ній, твої близькі живі і здорові… Ось таке повинно бути щастя. Саме про нього я мрію.

Сенс людського життя, призначення людин на землі, її морально-етичний вибір – ці всі питання хвилюють кожного з нас. Ми всі робимо вибір. Для багатьох мрії так і залишаються мріями. Але ж над ними треба працювати, щоб вони втілилися у життя, а не загубилися у часовому просторі. У мене також є мрія, чи, можливо, мета у житті, до якої я прагну. Полягає вона у тому, щоб отримати гарну освіту, влаштуватися на хорошу роботу, створити власну родину і, нарешті, відреставрувати будинок, у якому я народилася і пройшло моє дитинство.

Не буду говорити, що не хочу багатства чи визнання. Кожен з нас мріє про краще життя. Але не хочу, щоб вони стали моєю єдиною життєвою метою. Адже найголвніше – залишатися людиною. Людиною, яка вміє співпереживати і співчувати, яка може безкорисливо до ншому. Також призначення людської істоти я вбачаю в тому,б щоб розвиватися. Звичайно, ми отримуємо освіту, але на цьому не слід зупинятися. Освіту треба продовжувати у вищих навчальних закладах, займатися самоосвітою. Недарма кажуть, що навчатися ніколи не пізно.

Але річ не лише в освіті. Я вважаю, що розвиватися потрібно і в інших галузях життя, мабуть, в усіх. Читати книжки класиків і сучасних авторів, слухати різну музику, знайти своє хоббі, адже воно також допомагає відкрити у собі щось нове, чомусь навчитися. Навіть у роботі за своєю спеціальністю необхідно вдосконалюватися. Недарма вчителів, медиків та фармацевтів кожні п`ять рокі відправляють на курси підвищення кваліфікації – так вони дізнаються про щось нове у своїй професії, поглиблюють і вдосконалюють свої знання. Як кажуть, немає межі досконалості…

Ще я, як і кожен громадянин нашої держави, мрію про мир і спокій у ній. Хочу, щоб моя країна була успішною і процвітаючою і буду намагатися прикласти до цьго всі зусилля. Адже я не усвідомлюю себе без моєї Батьківщини, і все, чого я хочу досягти у житті, пов`язане з нею.

Тож я прагну, щоб світ, у якому я живу, став кращим, прагну самореалізуватися та самовдосконалитися, знайти своє місце у ньому.

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота