OMEGA2281
09.10.2022 07:17

Напишите решение ! от меня подписка)​

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
VasyPupok228
08.11.2020 18:20

1 наявність вільних носіїв електричного заряду;

наявність чинників, що зумовлюють рух вільних заряджених частинок у певному напрямі (зовнішнє електричне чи магнітне поля, прискорений рух провідника)

2

Для людини небезпечним фактором є сила струму (А), а напруга (В) небезпечна тільки як фактор, що спричиняє можливість протікання струму через людину. Ураження електричним струмом залежить від багатьох чинників, у тому числі від опору тіла людини та електропровідності середовища, у якому людина знаходиться. Визначальними факторами наслідків електротравм є сила струму, тривалість і шлях протікання струму через тіло людини.

Прийнято вважати, що струм, рівний або більший 0,1 А, вважається смертельним. При струмі 0,02–0,05 А виникає небезпечне ураження, самостійне звільнення від дії струму неможливе. Струм 0,015–0,02 А застосовується для розрахунків як найбільше безпечне значення. Вважається, що опір тіла людини знаходиться у межах від 600 до 1000 Ом.

Якщо взяти для розрахунків найбільшу прийняту безпечну величину струму 0,02 А, а найменший опір людини 600 Ом, ми отримаємо напругу 12 В, яка вважається допустимою в особливо небезпечних приміщеннях відносно ураження електричним струмом. Напруга 42 В застосовується для місцевого освітлення обладнання, верстатів і живлення переносних світильників у приміщеннях з підвищеною небезпекою ураження електричним струмом. Величина напруги 42 В застосовується і у "Правилах безпечної експлуатації електроустановок" як межа, що визначає зони сильної і слабкої дії наведеної напруги тощо.

На практиці мали місце смертельні випадки електротравматизму при напрузі, меншій 12 В, наприклад, попадання під напругу людини, яка знаходилась у воді.

Характер впливу електричного струму на організм людини:

Розрахунками визначено, що для людини, яка стоїть на струмовідній підлозі (опір 1000 Ом) і торкається фазного проводу напругою 220 В, струм протікання складає 220 мА і є смертельно небезпечним. У разі коли людина буде у взутті та стоятиме на ізолювальній основі, струм протікання буде 2 мА, що є безпечним для людини.

0,0(0 оценок)
Ответ:
Kostia06
18.04.2020 12:48

Шляпка - северный полюс (N), острие - южный (S).

Объяснение:

Учитывая, что электрический ток течет из "+" источника ЭДС (батарейки) в "-", определяем:

если смотреть со стороны шляпки, ток течет по виткам соленоида против часовой стрелки.

Применив Правило буравчика (правого винта) заметим, что если со стороны шляпки крутить  буравчик так, чтобы его рукоятка вращалась против часовой стрелки (по направлению тока), то оказывается, что  мы его "выкручиваем" из шляпки. Следовательно силовые линии магнитного поля выходят из шляпки, а т.к. силовые линии магнитного поля всегда замкнуты, то они заходят в острие гвоздя.

Тот полюс постоянного магнита, откуда силовые линии магнитного поля выходят мы называем северным.

Следовательно шляпка - северный полюс (N, синий), острие - южный (S, красный).

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота