Alina560
18.11.2021 17:58

. это СОЧ по географиУкажите состав биосферы.​">

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
vlad200513
22.06.2020 12:44

Из уроков географии мы помним, что литосфера - это твердая оболочка Земли. В нее входят материковая и океаническая кора, первая значительно толще второй.

Важно знать, что и материковая, и океаническая кора состоят из литосферных плит, которые не стоят на месте, а находятся в постоянном движении. При чем они двигаются очень медленно.

Верхний слой литосферных плит - это магма. Она может попадать на поверхность земли или на линию разлома литосферных плит. И таким образом образуется новая новая земная кора.

Эти участки между литосферными плитами - очень неустойчивы и называются сейсмическими зонами. Именно здесь случаются частые извержения вулканов и землетрясения

На сколько я понимаю, здесь говорится про землетрясения.

0,0(0 оценок)
Ответ:
Танюшксав
26.05.2023 16:31

Відповідь:

У наш час людство переживає надзвичайно важливий, критичний період своєї історії - період небаченого досі, загрозливого для існування цивілізації зростання низки негативних факторів: деградації природи, деградації людської моралі, зростання бідності, поширення хвороб, голоду, злочинності, агресивності, зростання до критичного рівня конфлікту між техносферою і біосферою. Погіршення стану більшості екосистем біосфери, значне зменшення біопродуктивності і біорізноманіття, катастрофічне виснаження ґрунтів і мінеральних ресурсів при одночасному небаченому зростанні забруднення всіх геосфер пов'язані з інтенсивним зростанням населення Землі та розвитком науково-технічної революції протягом останніх 40-50 рр. До розвитку глобальної екологічної та соціально-економічної кризи, яка сьогодні загрожує існуванню нашої цивілізації призвели кілька "вибухів": демографічний, промислово-енерготехнічний, вибух насильства над природою. Прогнозні оцінки показують, що у найближчому майбутньому чисельність населення продовжуватиме зростати" на 3 чол. /сек., тобто" 90 млн. чол. /різ. і досягне в 2000 р. 7-8 млрд. А до 2100 р. чисельність населення становитиме" 9-13 млрд. чол., хоча для всіх цих людей природних ресурсів і можливостей біосфери для підтримки життя буде вже абсолютно недостатньо. Навіть при 7-8 млрд. будуть мати місце масові вимирання від голоду й хвороб.

Пояснення:

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота