eva444786
06.01.2020 18:04

Чому антарктида найвищий материк планети

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
Zara2217
04.10.2020 00:43

Середня висота корінний (підлідної) поверхні Антарктиди дорівнює всього 410 метрам, тоді як середня висота поверхні решті материків складає 730 метрів. Однак саме Антарктиду вважають найвищим материком Землі. А справа в тому, що Антарктиду покриває крижаний панцир, середня висота якого 2040 метрів (в 2,8 рази більше середньої висотиповерхні всіх інших материків). Поблизу Південного полюса товщина крижаного панцираАнтарктиди досягає 3800 метрів. Загальна маса замороженої води, зосередженої внайвищому материку Антарктиді, складає 30 мільйонів кубічних кілометрів. Під її вагою земна кора на цьому материку прогнулася до 950 метрів.

Тому, Антарктіду називають самий високим материком Землі!

 
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота