Leonova23
26.04.2022 00:05

с контрольной по геометрии ​

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
katya0913
18.04.2021 00:35
Місяць дійсно постійно повернена до Землі однією стороною (і відповідно сонячні "доба" на поверхні Місяця мають тривалість місячного місяця ) . Місяць має істотно меншу масу тіла в порівнянні з Землею , і навіть якщо вона і мала коли-небудь у минулому власне обертання навколо осі , то за рахунок потужного тяжіння Землі воно припинилося і Місяць " зупинилася" у своєму добовому обертанні , " повернувшись " до Землі своєї " найважчою " стороною. У свою чергу , приливна хвиля , створювана на поверхні Землі тяжінням Місяця, яка " котиться " по поверхні Землі під тим місцем , над яким у цей момент перебуває Місяць ( зміни тяжіння на Землі при цьому створюють , наприклад "припливи" на морях і в океані ) - це також відбивається на добовому обертанні Землі навколо своєї осі , поступово затримуючи його і Ви чули, напевно , що іноді " переводять " в якісь роки годинник на 1 сек , як би " збільшуючи " доба ( атомний годинник , виходить , йдуть точніше , а Земля уповільнює своє обертання ) - Земля хоча і дуже слабо , також " гальмується " Місяцем у своєму добовому обертанні. Звичайно , в перспективі виходить, що це має призвести до того , що під дією цих сил Земля також повинна припинити своє власне добове обертання і добу на Землі стануть рівними місячному місяцю (тривалістю близько 29,5 сучасних доби) , але на це потрібно багато мільйони років. Оцінки географів показують , що " найважчою " на поверхні Землі частиною є центр Євроазіатського материка і коли Земля остаточно припинить свої добові обертання навколо власної осі (система Луна- Земля буде спільно обертатися навколо " загального центру " мас) і Місяць буде як би постійно " стояти " на на одному і тому ж місці на небосхилі над центром Євроазіатського континенту , в той час як сонячні добу на Землі будуть тривати як сьогоднішній місячний місяць . Але очевидно , що це відбудеться так нескоро (через багато мільйонів років) , що людство , яке живе на Землі , до цього швидше за все не доживе , воно загине набагато раніше від поганих екологічних умов ( які саме створює ) , коли ці умови стануть такими , при яких біо -життя на нашій планеті стане просто фізично (або хімічно ) неможливою !
0,0(0 оценок)
Ответ:
Шакира228
09.01.2022 07:24
Цитаты:
"Двугранный угол — пространственная геометрическая фигура, образованная двумя полуплоскостями, исходящими из одной прямой, а также часть пространства, ограниченная этими полуплоскостями".
"Двугранные углы измеряются линейным углом, то есть углом, образованным пересечением двугранного угла с плоскостью, перпендикулярной к его ребру".
В нашем случае двугранный угол C1ADC - это угол, образованный двумя полуплоскостями, исходящими из одной прямой AD и проходящими через точки С1 и С. Он измеряется линейным углом С1DС, так как плоскость CDC1 перпендикулярна ребру АD.
Тогда по Пифагору DС = √(АС²-AD²) =  √(АС²-AD²) =√(625-336) = 17.
Тангенс угла tg(<С1DC) = СС1/DC (отношение противолежащего катета к прилежащему) = 17/17 =1.
Значит искомое значение градусной меры двугранного угла C1ADC равна 45°.
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота