эрика96
13.05.2023 22:17

написать код на языке питон , очень надо .


написать код на языке питон , очень надо .

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
ejjekskaksk
04.03.2021 15:03

Пернетақта пернелері атқаратын қызметіне қатысты келесідей топтарға бөлінеді:

• Енгізу пернелері(алфабиттік-цифрлық) - мұнда қарапайым баспа машинасында болатын пернелер жинақталады, яғни әріптік, сандық және символдық пернелер.

• Басқару пернелері – бұл пернелер жеке түрінде немесе басқа пернелермен бірге басыла отырып нақты әрекеттерді орындайды. Көбінесе CTRL, ALT, Windows белгісі бар перне и ESC қолданылады..

• Функционалдық пернелер – арнайы тапсырмаларды орындау үшін қолданылады. Олар F1, F2, F3 және ары қарай F12 дейінгі пернелер тізбегінен тұрады. Түрлі бағдарламаларға қатысты бұл пернелердің қызметтері әр түрлі болып келеді.

• Орын ауыстыру пернелері - бұл пернелер құжаттарда, веб-беттерде және тексті түзетуде орын ауыстыру үшін қолданылады. Оларға бағыттауыш пернелер,сондай-ақ, HOME, END, PAGE UP, PAGE DOWN, DELETE және INSERT пернелері жатады.

• Сандық пернетақта – бұл пернетақта сандарды тез енгізу үшін өте ыңғайлы. Ондағы пернелер қарапайым калькулятор немесе есептеу машинасына сәйкес топталып жинақталған.

Енгізу пернелері

Деректерді енгізу пернелеріне негізгі алфабиттік-цифрлық және символдық пернелер еніп, сондай-ақ төмендегідей пернелерді қамтиды:

SHIFT - Бас әріптерді енгізу үшін қолданылады

CAPS LOCK - Бір рет басу арқылы бас әріптерді енгізу режиміне көшеміз, ал екінші рет басқан кезде ол қасиеті өшіріледі. Бұл перненің қосып/өшірілуі пернетақтада түстік индикатормен көрсетілуі мүмкін.

TAB - Курсорды бірнеше бос орынға(абзац) жылжыту үшін қолданылады.

ENTER - Жаңа жолға өту үшін қолданады.Сұқбаттық терезелерде белгіленген батырманы таңдау үшін қолданылады.

БОС ОРЫН - Курсорды бір бос орынға жылжыту үшін қолданады..

BACKSPACE - Курсордың алдындағы символды немесе белгіленген тексті өшіру үшін қолданады.

Объяснение:

0,0(0 оценок)
Ответ:
s1656499
18.11.2021 03:02

Шаг 1.

В алфавите, согласно условию задачи, ровно 15 символов.

Шаг 2.

Давайте посмотрим, сколько нужно минимум выделить бит на 1 символ из алфавита, состоящего из 15 символов.

Если бы мы выделили 1 бит информации, то он бы смог закодировать 1 символ алфавита, состоящего не более чем из 2 символов. А у нас их 15 Значит, 1 бита мало.

Если выделить 2 бита, то закодировать можно символ в алфавите максимум из 4 символов. Мало.

Если выделить 3 бита, то закодировать можно символ в алфавите максимум из 8 символов. Мало.

Если выделить 4 бита, то закодировать можно символ в алфавите максимум из 16 символов. Достаточно.

Значит, для кодирования 1 символа данного алфавита достаточно 4 бит.

Шаг 3.

1 пароль состоит из 15-ти символов.

1 символ "весит" 4 бита.

Значит, 15 символов будут "весить" 15х4=60 бит.

Шаг 4.

1 пароль по условию кодируется минимально возможным целым количеством байт.

Сколько байт нужно для хранения пароля из 60 бит?

7 байт мало, так как 7 байт = 7х8 = 56 бит.

8 байт — в самый раз: 8 байт = 8х8=64 бита.

Следовательно, для хранения одного пароля нужно 8 байт.

Шаг 5

Один пароль "весит" 8 байт.

У нас — 20 пользователей (и 20 паролей соответственно).

Следовательно, они "весят" 8х20 = 160 байт.

Шаг 6

Выделено было 400 байт под пароли.

Чисто на хранение, согласно п.5, было использовать 160 байт.

Значит, осталось на дополнительную информацию300-160=140 байт.

Шаг 7

140 дополнительных байт имеется подо все пароли.

Всего паролей — 20.

Значит, под каждый дополнительно выделяется 140/20=7 байт.

ответ: по 7 байт дополнительно выделено для хранения одного пароля.

Объяснение:

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота