Первісні люди не мали телевізорів,сматрфонів та інших гаджетів.Вони були дружнішими .Їжу готували рідко,в основному їли сиру.Полювання-основиний вид їхньої діяльності.Завдяки цьому вони отримували одяг ,їжу,задоволення. Найкращими їхніми друзями були звірі. А спілкувалися вони жестам та мімікою. Пізніше придумали різні звуки, за до яких кликали на до чи повідомляли про війни.