lev2121
15.03.2021 17:01

Доповідь про життя первісних людей (8-10 речень)​

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
z79090123488
10.10.2020 11:02

Первісні люди не мали телевізорів,сматрфонів та інших гаджетів.Вони були дружнішими .Їжу готували рідко,в основному їли сиру.Полювання-основиний вид їхньої діяльності.Завдяки цьому вони отримували одяг ,їжу,задоволення. Найкращими їхніми друзями були звірі. А спілкувалися вони жестам та мімікою. Пізніше придумали різні звуки, за до яких кликали на до чи повідомляли про війни.

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота