slunyavchik
13.04.2020 14:10

60 на полу не является и они ваши

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
ks441934
18.03.2023 16:37

ко́пний суд  — суд сільської громади в україні, в білорусі і литві, що виник за раннього феодалізму. збирався у заздалегідь визначеному місці  — копищі. к.c. здійснювали обрані населенням копного округу судді  — «копні мужі».

к.c. поєднував слідчі і судові функції, діяв за звичаєвим правом. збирався кілька разів: для розшуку злочинця по «гарячих слідах»  — «гаряча копа»; для судового слідства  — «велика копа» з представників сіл копного округу; для остаточного вирішення справи і виконання вироку  — «завита копа» (завити  — закінчити). к.c. присуджував до штрафу, відшкодування збитків, тілесних покарань, смертної кари, практикував умовне засудження. апеляційною інстанцією проти вироків к.c. були державні суди.

поступово законодавство дедалі більше пристосовувало к.c. до інтересів феодалів, які з часом замінили їх вотчинними (див. єдлінський привілей 1430). вотчинні суди чинили земельні магнати над належними їм селянами (див. вотчина). згадки про к.c. зустрічаються ще в документах 2-ї пол. 17 ст. на волині і поділлі к.c. збереглися з певними змінами до 20 ст.

смерд  — член громади на русі у хі-xv століттях, людина, позбавлена особистої свободи і власності.

холопи  — назва невільних людей у давній русі, вживана поряд з назвою «челядь». холопами називали чоловіків, а жінок  — рабами. холопи – населення, що перебувало у повній власності князя.

0,0(0 оценок)
Ответ:
IvanMalin1
28.04.2022 11:06
Первобытный человек -жиз задолго до нас. У них были примитивные орудия труда, все дни были основаны на выживание . Каждое утро у них начиналось с добываем еды, если они жили группой было легче охотится , но если человек жил один , то мало шансов что он выживет среди дикой природы, где на каждом шагу опасность, с одной стороны животные-мамонты , птеродактили, с другой- климатические катаклизмы, в группе легче найти убежище . Утро на охоту , в обед если повезёт то еда) Мужчины занимались охотой , женщины собирательством.
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота