arinkaapelsink
29.03.2020 22:01

Ким створювалися братські школи?

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
E2006
15.10.2020 06:05

Відповідь:

Братські школи – це українські національні навчальні заклади в XVI – XVIII ст. До школи приймались діти усіх станів. Дітям з убогих сімей надавалась матеріальна до А сироти були під повною опікою братства, яке вимагало від учителів своєї школи однакового ставлення до всіх учнів.

Першу братську школу заснувало Успенське братство у Львові (1586). За її зразком створювалися братські школи в різних містах .

Пояснення:

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота