торежан1
19.03.2020 01:34

Во вложении работа,нужна желательно студента


Во вложении работа,нужна желательно студента

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
kazD01
28.05.2021 23:25

Ру́ське воєво́дство (лат. Palatinatus Russiae, пол. Województwo ruskie) — адміністративно-територіальна одиниця Королівства Польського та Корони Польської в Речі Посполитій. Існувало в 1434–1772 роках. Створене на основі земель Руського королівства. Належало до регіону Русь. Розташовувалося в південній частині Речі Посполитої, на заході Русі. Головне місто — Львів. Очолювалося руськими воєводами. Сеймик воєводства збирався у містечку Судова Вишня. Мало представництво із 4 сенаторів у Сенаті Речі Посполитої. Складалося з 13 повітів. Станом на 1791 рік площа воєводства становила 82 990 км²[1]. Населення в 1790 році нараховувало 1 495 000 осіб. Ліквідоване 1772 року під час першого поділу Речі Посполитої. Територія воєводства увійшла до складу Королівства Галичини та Волині Габсбурзької монархії.

Объяснение:

напевно це

0,0(0 оценок)
Ответ:
xiu99
22.04.2020 07:46
Скликав Володимир бояр своїх старців городських і сказав їм:
-Ось приходили до мене бояри з Волги,кажучи :"прийми наш закон". Потім приходили німці і хвалили свій закон. За ними прийшли євреї. Після всіх прийшли греки,ганьблячи всі закони,а свій вихваляючи. Мудро вони говорили,судно їх слухати. Якщо хто,кажуть греки,перейде в їхню віру,то померши,знову воскресне;якщо ж буде в іншій вірі,то на тому світі горіти йому в огні. Що ви на це скажете,що порадите? І відповіли йому бояри і старці:
-Знай князю,що свого ніхто не нудить,а хвалить. Якщо хочеш по-справжньому довідатися,то пошли своїх мужів,хай вони подивляться і розпитають,у кого яка віра...
Пішли київські посли до болгар на Вологу,до німців і до греків...
Скликав Володимир бояр своїх... Вони ж сказали:
-Прийшли ми в грецьку землю. І повели нас на святкову службу: запалили кадила і влаштували церковні співи і хори. Ми в подиві стояли і не знали,де ми,-на небі чи на землі,бо нема на землі такого видовища і пишноти такої,і не знаємо,як розповісти вам про те. Знаємо тільки,що служба в них краща,ніж у всіх інших землях. Не можемо забути ми красотки тої,бо кожна людина,раз скуштувавши солодкого,не візьме потім гіркого. Так і ми.
Озвались бояри:
-Якби поганий бу в закон грецький,то не перейняла б його твоя баба Ольга,а вона була мудріша з усіх людей.
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота