arminqamalyan85
01.10.2021 11:10

Заполните таблицу я прикрепила фотки


Заполните таблицу я прикрепила фотки
Заполните таблицу я прикрепила фотки

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
HuKuTKa228
28.04.2023 13:10

Объяснение:

Колоніальна політика — це політика поневолення і експлуатації за до військового, політичного та економічного примусу народів, країн або територій переважно з іншонаціональним населенням, часто економічно менш розвинених.

Колоніальна політика від самого початку була пов'язана із війнами. Торговельні війни XVII та XVIII ст. велися колоніальними імперіями за колоніальні та торгові переваги. Ці війни супроводжувалися грабіжницькими нападами на чужі колоніальні володіння, а також розвитком піратства.

Впертість та жорстокість, із якими велися колоніальні війни, обумовлювалися намаганням кожної із держав-суперниць монополізувати у своїх руках грабунок залежних держав, а з іншого боку, винятковим значенням колоніальних ринків, що їх, як правило, вдавалося закрити від сторонньої конкуренції. Крім того, для колоній торгівля завжди була нееквівалентною і прибутковість її для метрополії зростала із поступом технічного прогресу. До того ж, колонізатори часто отримували продукцію колоніальних країн задарма, шляхом прямого грабунку. У часи розвитку мануфактурного капіталізму, власне, вирішувалося питання, котра із колоніальних держав завоює торговельну, морську і колоніальну гегемонію і тим забезпечить найсприятливіші умови для розвитку власної промисловості.

0,0(0 оценок)
Ответ:
Танек47896
27.02.2020 03:25

9 Мая я была на параде Победы! Мне он очень понравился! Я стояла не в первых рядах, поэтому многое не увидела, но вот, что я запомнила больше всего: морской флот, пехотинцы, самолеты с дымовыми шашками, изображающий наш флаг России. От громкой музыки так и хотелось броситься в пляс, уж очень она была ритмичная! Красивые формы были на мужчинах, которые возглавляли это движение, генералы, офицеры, майоры были там самыми мужественными и храбрыми, в моих глазах они возвысились! Ну и под конец моего рассказа, хотелось сказать большое ветеранам, если бы не вы, мы бы не жили сейчас под мирным небом и не радовались жизни Вам за все!

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота