Як йдеться в середньовічній приказці, яка з легкістю увійшла в нашу літературну мову, «всі дороги ведуть в Рим!».Тут все просякнуто величчю, європейською розкішшю і елегантністю, починаючи зі стародавнього Колізею і закінчуючи величезною площею Святого Петра.подорож до Риму варто розпочати з прогулянки по знаменитій площі Пьяцца Навона. Це дуже красиве місце, улюблене багатьма туристами та іноземними гостями. Тут ви можете розслабитися в одному з численних кафе або ресторанів і насолодитися прекрасним видом центру міста, або пройтися вздовж площі, послухати чудові мелодії вуличних музикантів або познайомитися з цікавими художниками, які займаються продажем картин, і вони з задоволенням погодяться намалювати ваш портрет за мінімальну ціну.Дуже цікаво, що раніше на місці площі розміщувався цирк Доміціана, на території якого був стадіон, де проводилися змагання з бігу, метання диска, кулачні бої, турніри і карнавали. А ось зараз площа оточена різними будівлями – красивими палацами, церквами. Серце площі – фонтан Чотирьох Річок, який оздоблено символічними скульптурами річок Дунаю, Гангу, Нілу і Ла-Плати – чотирьох великих річок на чотирьох континентах, представлених у вигляді чотирьох чоловіків. Вінчає фонтан античний римський обеліскНавпроти фонтану височіє церква Великомучениці Агнеси – одного із самих популярних і шанованих італійських святих. Храм побудований в стилі бароко відрізняється пишним оздобленням. Всередині церква прикрашена фресками, мозаїкою, ліпниною і, звичайно ж, чудовими скульптурами. На сьогоднішній день храм є чинним і досі проводять релігійні богослужіння, міси і навіть концерти камерної та класичної музики. Вечорами на площі збирається молодь, сімейні пари з дітьми, які насолоджуються приємним ввечері, а по святах тут запускають феєрверки, проводять різні карнавали і святкування. Здійснити подорож до Риму під час подібних святкувань – надзвичайно вдала ідея.
Під час подорожі до Риму варто звернути увагу на те, що місцеві жителі тут дуже гостинні, доброзичливі, насолоджуються життям і не сумують по дурницях. І я їх чудово розумію, оскільки в такому чудовому місці, як Рим, неможливо нудьгувати..
Я думаю, что никаких. Это общепринятое заблуждение, что художники работают для потомков, кодируют в своих произведениях некие таинственные истины. Художники просто зарабатывали себе на жизнь используя свои знания. Они оттачивали своё мастерство в соответствии с потребностями общества, которое платило им деньги и давало возможность существовать. Вот если бы Леонардо получал деньги за "Чёрные квадраты", то он только бы их и рисовал. Как, кстати. и современные художники. Почему я так думаю? Да, потому что провожу параллель с современными художниками и дизайнерами. Профессия художника не подразумевает гуманизм в своей основе. Вспомните архитектуру времен Гитлера и Сталина, шедевры А готика? Тысячами уничтожали ни в чём не повинных людей. Протесты художников редки (Герника) , да и то, по большей мере распиарены политиками и на их деньги.
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota
Оформи подписку