1qq
21.11.2021 06:52

Крассворд по истории 7 класс андреев по 4 главе

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
ruslana0506
20.02.2023 18:46

ПЕРЕДУМОВИ

Наприкінці XVII ст. в Англії розпочалася промислова революція (промисловий переворот), себто перехід від мануфактурного виробництва до фабричного, від ручної праці до машинної. Передумови її визрівали давно. Першим кроком стала аграрна революція (аграрний переворот), яка розпочалась у XVI ст. Аграрна революція — це перехід від натурального до товарного виробництва в сільському господарстві, ліквідація дрібних селянських господарств і зосередження землі в руках великих землевласників, значних орендарів, запровадження найманої праці.Другою важливою передумовою промислової революції стали зміни в техніці. Мануфактурне виробництво, яке базувалося на ручній праці та поділі на окремі прості операції, наштовхнуло на думку, що руку людини можна замінити пристроєм, машиною.

НАСЛІДКИ

Критерієм, який допомагає визначити початок промислового перевороту в тій чи іншій країні, прийнято вважати початок формування фабричної системи, що пов'язано з появою значної кількості справжніх фабрик. 

Зміни, зумовлені промисловою революцією важко переоцінити. Принципово змінилася не тільки техніка, але й технологія виробництва. З'явилися нові галузі промисловості: нафтова, хімічна, кольорова металургія, автомобільна, верстатобудівна, авіаційна. Почалося широке використання електроенергії, а як енергоносіїв — нафти і газу. Створена технічна база дозволила активізувати науковий пошук і забезпечила швидке впровадження наукових відкриттів.

Зростання важкої промисловості вело до витіснення порівняно дрібних підприємств.Централізація і концентрація виробництвапризвели до виділення в ряді галузей підприємств-лідерів і виявили тенденцію до угод з питань виробництва і збуту між найбільшими фірмами. У ХХ ст. монополії перетворилися на невід'ємну рису індустріального суспільства.

0,0(0 оценок)
Ответ:
умник1622
05.09.2020 07:15
Для того, чтобы предупредить нехватку ресурсов на земле, в первую очередь необходимо рациональное их использование. Если рассматривать вопрос о воде, то можно отметить, что использовать воду нужно гораздо экономнее, например проводить в душе 5 минут, вместо 15, и выключать воду когда чистишь зубы. 
Если рассматривать нефть и газ на примере России - то ответ один, делать опору на производство, а не на экспорт газа и нефти другим странам. Если же рассматривать нехватку ресурсов с глобальной точки зрения, то человечеству следовало бы переходить на биологические топлива и перерабатываемые ресурсы. 
В общем, для того, чтобы ресурсов всем хватило, то нужно элементарно экономить, а не расточительно относиться к тому, что дает нам природа
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота