Сильна сторона договору, це те, що держави після Першої світової війни, вирішують йти на примирення, і частково усвідомлюють втрати, які зробила війна. Держави стараються уберегти себе від нападів інших країн, і погоджуються сховати своє спорудження.
З іншої сторони, у договорі йдеться проте, що країни-учасниці не можуть строїти та укріплювати свої флоти, що може бути небезпечно для держави. Навіть після підписання договору, країни все ще поділені на "слабі" та "сильні", а це свідчить проте, що Друга світова не за горами