fukkacumi2017
16.10.2021 04:37

Яку трагедію увічнює бабин яр?

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
romaroma6
28.04.2021 14:10

Ну там були розстріляні євреї в 1941-43 роках. Німецькі окупанти не перевіряли документів які б засвідчували шо це дійсно були євреї тому загинули і корінні Українці та інші національності які були просто схожі на євреїв. А от як відносишся ти до євреїв ти вже сам(а) подумай. В кожного різне ставлення. Але підкажу , що їх вбивали не за якісь злочини чи т.п а просто так бо вони євреї. це називається голокост - ціленаправлене винещення євреїв, циган, та психічно хворих людей.

Объяснение:СТО ПРОЦ ПРАВИЛЬНО 11111111

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота