Vovan10052002
04.10.2021 17:07

Причины востания россия 17 век​

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
margaritamaurses
08.11.2020 18:10

Купці об'єднувалися в гільдії для того ж, для чого ремісники в цехи — для захисту своїх інтересів як від конкуренції інших купців, так і від перешкод у дорозі.

Торгівля в Середні століття була дуже небезпечною, тому що в будь-який момент могли напасти розбійники сухопутні або морські (пірати).

Крім того доводилося платити мито при перетині кордону не тільки кожної держави, а й володінь кожного самостійного феодала, тому в умовах феодальної роздробленості виходила величезна сума. При тому, що феодали придумували все нові збори, аж до плати за пил на возах.

Особливістю було і те, що зовсім далекі подорожі Купці рідко здійснювали від початку до кінця. Ті ж східні спеції проходили через руки багатьох посередників з числа різних народів, що теж підвищувало їх ціну, тому що кожному посереднику була потрібна прибуток, щоб був сенс займатися цією справою.

Всі ці витрати в результаті оплачували покупці, тому що продавалися такі товари дуже дорого. Це в свою чергу заважало торгівлі, скорочувало її обсяги, тому що далеко не всі хотіли і могли платити такі грош

0,0(0 оценок)
Ответ:
kayumovtanvir89
08.11.2020 18:10

Купці об'єднувалися в гільдії для того ж, для чого ремісники в цехи — для захисту своїх інтересів як від конкуренції інших купців, так і від перешкод у дорозі.

Торгівля в Середні століття була дуже небезпечною, тому що в будь-який момент могли напасти розбійники сухопутні або морські (пірати).

Крім того доводилося платити мито при перетині кордону не тільки кожної держави, а й володінь кожного самостійного феодала, тому в умовах феодальної роздробленості виходила величезна сума. При тому, що феодали придумували все нові збори, аж до плати за пил на возах.

Особливістю було і те, що зовсім далекі подорожі Купці рідко здійснювали від початку до кінця. Ті ж східні спеції проходили через руки багатьох посередників з числа різних народів, що теж підвищувало їх ціну, тому що кожному посереднику була потрібна прибуток, щоб був сенс займатися цією справою.

Всі ці витрати в результаті оплачували покупці, тому що продавалися такі товари дуже дорого. Це в свою чергу заважало торгівлі, скорочувало її обсяги, тому що далеко не всі хотіли і могли платити такі грош

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота