Tori1111111
06.05.2022 09:17

Чому римська імперія була знищена?​

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
shakutis
27.05.2021 19:00

Бо з Європи прийшли варвари та розгромили Імперію. Їх там біло багато І Галли, Ізготи, Кельти, та інші.

0,0(0 оценок)
Ответ:
iznaur2002
27.05.2021 19:00

у різних напрямках, що розпочався із вторгнення племен гунів у північну частину Римської імперії в 375 році, що призвело до знищення держави остготів. Серед основних причин переселення племен дослідники називають зміну клімату, збільшення населення і нестачу земель.

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота