
Объяснение:
В основу християнської релігії лягла віра в спокутну місію Ісуса Христа, який своєю мученицькою смертю спокутував гріхи людства. Християнство пропонувало своїм прихильникам шлях внутрішнього ння: відхід від зіпсованого, гріховного світу в себе, усередину власної особистості; грубим плотським задоволенням протиставляється суворий аскетизм, а зарозумілості й марнославству "сильних світу цього" — свідома смиренність і покірність. У залежності від життя, дотримання всіх релігійних канонів, віри в друге пришестя Христа кожному віддасться за заслугами: кому страшний суд, кому небесна кара, кому царство Боже
Я вважаю діяльність Столипіна негативною і ось цьому аргументи:
По- перше На своїх посадах проводив жорстку послідовну політику. За його наказом війська й поліція жорстоко карали учасників селянських заворушень, до в'язниць кидали студентів і старшокласників-гімназистів, помічених в антиурядовій діяльності. Столипін дав пряму директиву губернаторам: «Менше заарештовувати, більше стріляти… Переконування облиште, дійте вогнем…»
По-друге: Столипін відомий своєю аграрною реформою, але як вона вплинула на населення: малоземелля і міграція населення у інші країни не змусила себе чекати.
По-третє: скасував II Державну Думу, що була голосом українського народу.
По-четверте: писав про "інородців" так:
"Народи іноді забувають про свої національні коріння, але такі народи гинуть, вони перетворюються в багно, на якому проростають та міцніють інші, сильніші народи."
Завжди ганявся за українською мовою та культурою, прагнув знищити.
Саме на цих підставах я можу стверджувати, що діяльність Столипіна була негативною.