Сабақтың тақырыбы: Спорт дүкені
Сабақтың мақсаты: Оқушылардың сөздік қорын, сөйлеу тілін, логикалық ойлауын, қиялын, шығармашылық қабілетін дамыту.
Сабақтың түрі: аралас сабақ.
Әдіс- тәсілі:СТО,сұрақ- жауап, кітаппен жұмыс,тапсырмалар
Көрнекілігі: интерактивті тақта
Сабақтың барысы: Ұйымдастыру кезеңі: амандасу, оқушыларды түгендеу.
Мейірімді жүрекпен,
Ақ пейілді жүрекпен,
Амандасып алайық,
Бір жадырап қалайық.(балалар ,бір -біріміздің қолымыздан ұстап,шаттық шеңбер жасап,сәттілік тілеп,үш топқа бөлу)
Үй тапсырмасын тексеріп, қорытындылау.
Жаңа сабақ ( сабақтың мақсатымен таныстыру.)
Тапсырмалар:
1-Топ мәтінді оқу
Сәйкестендіру.
Пайдалы упражнение
Секіреміз полезно
Жүгіреміз прыгаем
Жаттығамыз кататься на коньках
Коньки тебу занимаюсь
Айналысамын бегаем
Намысын қорғаймын защищаю честь
Былғары доп спортивный
Шұғылдану фонетикалық талдау.
2-Топ мәтінді аудару
Сөйлем құрастыру
Балалардоп алды. Мен тебемін. Біз таудан сырғанаймыз. Мұз айдынында тебеміз. Айбек киді. Мен сатып алдым. Мен айналысамын.
160-бет ,4-тапсырма
3-Топ мәтінді әңгімелеу.
Бұрыс - дұрыс
Мен спортпен айналыспаймын .Маған қазақ күрес үйірмесі ұнайды. Мен жарысқа қатыспаймын. Мен шетелге жарысқа бардым. Спорт адамға пайдалы.
160-бет, 2-тапсырма
Сергіту
Мен бойымды тік ұстап,
Таянамын бүйірді
1,2,3,4
1,2,3,4
Аяқты алға қоямын,
5,6,7,
5,6,7,
Екі қолды көтеріп,
Мен шапалақ ұрамын
8,9,10,
8,9,10,
Ал партаға қон.
Бекіту: Білемін Нені білдім ? Нені білгім келеді?
Рефлексия және өзін- өзі бағалау.
Үйге тапсырма: Спорт туралы мақал жаттау.
Рефлексия.
7»А»сыныбында ашық сабақ өтті.Осы сабаққа орыс тілі пәнінің мұғалімі Лось Татьяна Николаевна,әрі сынып жетекшісі,қазақ тілі пәнінің мұғалімі Баянбаева Мерует Сайлауовна қатысты.ответ:
Объяснение: