Dashocheg43
31.05.2021 11:34

Сочинение менің ұстазым маған үлгі !

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
TitikØ
07.09.2020 10:26
Менин устазым мен ушин еуинши анам , но маган жаксы улги береди керек кезде комек теседи .Дидди тартип им болуга , сабакты жаксы окуга уретеди .менин устазым менин есимде мангиликке калады .менин устазым маган улги .

как норм
0,0(0 оценок)
Ответ:
vladalogunova
07.09.2020 10:26
Устаз аркашанда биздин анамыздан кейнги 2анамыз, олар бизге адал болуды, оз қатарынан уздик болуды үйретеді. Менин устазым мен ушин улги алуга тұрарлық ен керемет адам.
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота