ksenchhh
31.12.2021 12:22

Аналитические реакции на анионы SO3

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
Odessey20011
23.08.2020 00:17

Відповідь:

Харчова добавка E 260 всім відома як оцтова кислота або оцет. Добавка E 260 використовується в харчовій промисловості в якості регулятора кислотності. В основному оцтова кислота застосовується у вигляді водних розчинів в пропорції 3-9% (оцет) і 70-80% (оцтова есенція). Добавка E 260 має характерний різкий запах. У водних розчинах регулятор кислотності E 260 являє собою досить слабку кислоту. У чистому ж вигляді оцтова кислота являє собою безбарвну їдку рідину, яка поглинає вологу з навколишнього середовища. Рідина замерзає вже при температурі 16,5°C і утворює тверді безбарвні кристали. Хімічна формула оцтової кислоти: C2H4O2.

Оцет був відомий ще кілька тисячоліть тому як природний продукт бродіння пива або вина. У 1847 році німецький хімік Герман Кольбе вперше синтезував оцтову кислоту в лабораторних умовах. Зараз у світі природним методом видобувається лише 10% загального обсягу виробництва оцтової кислоти. Але натуральний метод бродіння досі важливий, так як у багатьох країнах діють закони, згідно з якими у харчовій промисловості повинна використовуватися лише оцтова кислота біологічного походження. При біохімічному виробництві добавки E 260 використовується здатність деяких бактерій окисляти етанол (спирт). Даний метод відомий як оцтовокисле бродіння. В якості сировини для виробництва добавки E 260 використовуються соки, які заграли, вино, або ж розчин спирту у воді. Існує також ряд методів синтезування оцтової кислоти в промисловості. Найпопулярніший з них, на який припадає більше половини світового синтезу оцтової кислоти, полягає в карбонілюванні метанолу в присутності каталізаторів. Вихідними складовими для даної реакції є метанол (CH3OH) і окис вуглецю (CO)

Пояснення:

0,0(0 оценок)
Ответ:
89043780617
12.07.2020 13:07
Надо для начала взять раскрашенную Периодическую систему. Например, в той что у меня, s-элементы отмечены розовым цветом, р = желтым, а d- синим.
Возьмем, например, титан. Его № 22
первой цифрой обозначаем номер периода, верхним индексом - число электронов
Начинаем с 1-го периода. в нем всего два розовых элемента,
пишем 1s^2
дальше пошли элементы второго периода: розовых два - пишем 2s^2 , а желтых во втором периоде 6 - 2р^6
переходим в третий период: здесь тоже два розовых и 6 желтых : 3s^2 3р^6
дальше идут два розовых элемента 4-го периода - 4s^2
затем идут синие - d-элементы, но они идут сбоку(побочная подгруппа) . Поэтому мы смещаем их на один уровень вниз, они будут 3d. титан - второй по счету синий элемент,, получается 3d^2
итого, получаем электронную формулу титана:
1s^2 2s^2 2р^6 3s^2 3р^6 4s^2 3d^2
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота