SkipMe
22.04.2023 16:17

Можете полностью всю работу

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
Колобокхоёк
14.02.2021 03:00
Глава 1-я
Вопиющее дело провинциальной помещицы.
Столичный франт - обманщик.
Приближается срок закладной на дом.
Глава 2-я
Участливый адвокат и выигранный суд.
Приставы отказываются вручать бумагу.
У кого "много", тем всегда и недостаточно.
Барин хороший, но платить дурной!
Глава 3-я
Разговор с "высшими".
Совет - искать мошенника самостоятельно.
Попытка "смазать" не удалась.
Обед в Мариинском пассаже.
Кто такой Иван Иваныч?
500 рублей за невозможное дело.
Предчувствие помещицы.
Глава 4-я.
Должник собирается уехать заграницу.
Старушка решается принять предложение Ивана Иваныча.
Женщина одалживает у друга 150 рублей.
Глава 5-я.
Третий день Рождества.
Радостная помещица и ее рассказ.
Поиски Иван Иванычем сражателя.
Водочка в подкрепление.
Ж/дорожная станция.
Должник и его дама пьют чай.
Сражатель бьет 3 раза по лицу франта.
Полицейский участок.
Вручение бумаги и оплата долга.
0,0(0 оценок)
Ответ:
bobr528
28.06.2022 07:18

Тема. Олександр Грін «Пурпурові вітрила». Основний конфлікт твору (Каперна — мрія)

Мета: навчальна: до учням глибше усвідомити ідейно-художній зміст та естетичну привабливість твору Олександра Гріна; розвивальна: розвивати образне та критичне мислення; формувати основні вміння аналізу та інтерпретації художнього твору; виховна: сприяти формуванню поваги до духовних надбань людства та загальнолюдських цінностей, стійкості у життєвих труднощах, прагнення до реалізації своїх мрій, віри в краще майбутнє.

Обладнання: портрет письменника, видання твору, ілюстрації до нього, фрагменти кінофільму.

Теорія літератури: повість, феєрія, художні образи, художні засоби.

Тип уроку: урок вивчення нового навчального матеріалу.

Хід уроку

І. Організаційний момент

ІІ. Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми й мети уроку

Звернення вчителя до учнів

— «Я зрозумів одну немудру істину,— говорить Грін устами свого героя капітана Грея. — Вона в тому, щоб робити так звані чудеса своїми руками». Домагатися в житті прекрасного, відкривати в людях і в самих собі такі скарби духу й таку силу, якої ви не уявляєте, доводити достоїнства в людині до цілковитого розквіту, шукати й знаходити поетичну суть скрізь, де вона є, навіть у сухій стеблинці сіна, і цим додавати й додавати людям щастя — хіба це не чудо з чудес на нашій землі?

«Чудо може проявити себе в усьому,— каже Грін. — У посмішці, у веселощах, у кожному сказаному вчасно, потрібному слові». Чудо — це не перетворення сургучу на алмази або відривних листків календаря на білети державного банку по тисячі чи інша така нісенітниця. Чудо — це кожен випадок, який залежить від нашої людської волі й сповнює нас відчуттям щастя. Ніхто з нас, звісно, не може ясно, коротко й точно пояснити, що таке щастя. Це поняття неможна намертво закріпити в найгучнішій і вільній формулі. Та й чи потрібні ці пояснення й формули?

Мабуть, щастя пояснити неможна, але його неможна не відчути й не побачити, навіть коли найменша його дрібка стрілась нам на шляху так роздумує К. Г. Паустовський у передмові до книги Олександра Гріна «Пурпурові вітрила» Чи згодні ми з таким твердженням, поговоримо на уроці.

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота