nastyabro123
27.05.2021 20:28

Як Августус ставився до своїх Батьків?

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
sPHAgNUM1
15.02.2022 21:26

Привіт, Павлусе!

Я прочитала у творі, як ти живеш. Це для мене якось дивно. Нас батьки виховують так, щоб ми виросли працьовитими, дружніми, допомагали іншим. А ти навіть лінувався ходити на прогулянку; так жити неможна. Неможна надіятись на те, що Бог тобі щось пошле, і при цьому не старатися та не добиватися цілі. Так, тобі пощастило, коли кинули у вікно дохлого хорта, а він розсипався у дукати. Але ж потрібно щось робити, а не ледарювати! Тобі пощастило в житті, адже на все воля Божа. Якщо Бог не захотів би тебе зробити щасливим, то лише тоді б ти відчув, як погано лінуватися! Але, як то кажуть, Бог дав - Бог взяв. Зміни своє життя в кращу сторону!

З повагою до тебе, (своє ім’я)

Объяснение:

0,0(0 оценок)
Ответ:
maksud19750203oyaf73
10.05.2021 19:44

Как и почем человек должен относиться к природе?

Человек - это частичка природы. Уничтожая все живое вокруг, он губит и самого себя. Поэтому мы, люди, должны ценить природу и оберегать ее. Вырубка лесов, загрязнение водоемов и воздуха порождают экологические катастрофы. Возникают новые болезни, страдают люди.

Человек может поменять мир, изменив свое отношение ко всему, что его окружает. Совсем не сложно научиться убирать за собой в лесу, не бросать мусор там, где это не положено, экономить ресурсы. Главное - относиться к природе так, как учили нас К. Паустовский, М. Пришвин, Б. Житков и многие другие. Цените природу, ведь она - наш дом.

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота