1) Лень победима- просто не думвя,что лень,встать сделать дело, которое необходимо .И тогда лень можно победить.
2) не хочется делать уроки.Хочется поиграть в смарфон, полежать.Строго определи время отдыха и игры в смарфоне.Так же встань сделай несколько физических силовых упражнений и скажи себе громко уверенно "Я все смогу и сделаю!"
3) Не хочется ложиться спать, а надо.Возьми книгу или журнал , ложись и почитай.Главное не смотри телевизор,не играй в смарфон.
4) Утром,как правило не хочется вставать,не закрывай глаза, тупо смотри в стену, включи музыку: желательно громко какой нибудь гимн.
Казка про подорожник
Одного дня хлопчик прогулювався разом зі своєю мамою парком. Вони веселилися, бігали, стрибали, сміялися, і насолоджувалися життям. Гуляли аж до самого вечора. Усі люди вже були вдома, пили чай, а мати із сином навіть не помічали, що вже вечоріє.
Через деякий час мати сказала сину: "Ходімо вже додому, тато хвилюється". По дорозі додому трапилася неприємна подія: хлопчик впав і поранив коліно. Він заплакав. Але мати не розгубилася і почала шукати подорожник. Знайшовши його, швидко приклала до рани. Хлопчик заспокоївся, біль почав втихати.