Pev12112003
06.11.2022 17:43

Почему оружейники просили казаков подождать?

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
krivobokova45
12.01.2023 09:02

1)Одиссей, герой Троянской войны, предстает в повествовании перед нами как путешественник невольно, открыватель новых земель. Он отлично владеет и мечом, и веслом, и орудиями работы, и словом. ... Он жестокий в своей мести, как жестоки другие герои далеких и суровых времен “детства человечества”.

2)Целеустремленность, хитрость, мстительность

3)

Сходство: 

1. Время жизни 

2. Участие в осаде Трои 

3. Оба странствовали и совершали подвиги 

4. Оба выросли в царских семьях 

5. Оба в неладах с богами 

6. Подвиги совершали в качестве наказания 

7. Не гнушались обманывать женщин и даже сражаться с ними 

Отличия: 

1. Происхождение: Одиссей - человек, Геракл - полубог, сын Зевса 

2. Социальное положение: Одиссей - царь Итаки, Геракл - воин 

3. Моральные качества: Одиссей - хитрец, не брезгующий обманом и прочими гнусностями для достижения своих целей, Геракл и честен 

4. Причина приключений: Одиссей в наказание за обиду, нанесённую богам, Геракл в наказание за убийство своих детей 

5. Средства для достижения целей: Одиссей - хитрость, Геракл - сила 

6. Вознаграждение за страдания: Одиссей возвращается домой, Геракла забирают на Олимп

0,0(0 оценок)
Ответ:
ely4
25.05.2021 03:56

ответ: Ось твір, якщо щось не так то можете відкорегувати

Объяснение:

Недавно, я прочитала (прочитав) новелу Р. Акутагави «Павутинка». В ній розповідається про те, як Будда, шо сидів у саду побачив грішника. Цей грішник мав за що мучитись, так як він убив багатьох людей, крав і обманював. Але одного разу, цей грішник зробив добро. Коли він ішов лісом, то побачив на стежці павука і вже був готовий його роздавити, але потім зупинився і подумав «Але, його ж немає за що вбивати. Хай собі живе, всі ж хочуть жити». Цей вчинок, як я вважаю був благородний, і хороший. Тому, Будда вирішив витягти того грішника із пекла і подав йому ниточку. Тонісіньку ниточку, я якщо бути точніше, то це була павутинка. Біла, срібляста та блискуча павутинка. Коли грішник побачив ту павутинку, то він міцно вхорився за неї і почав повзти вгору. Він повз і повз, доки не зупинився, адже дуже стомився. Герой був дуже високо над тим пекельним озером, але до раю теж іще не добрався. Йому лишилось зовсім трішки. Але, побачивши що там, внизу вгору повзуть ще сотні грішників, які теж хочуть вибратись, Кандата, так звали головного героя, гукнув «Стійте! Це моя павутинка! Злізьте з неї, тому що вона порветься і я не зможу звідси вибратись!». Після цих слів, павутинка розірвалась прямо над головою Кандати і всі тисячі грішників знову впали в озеро.

Будда, котрий хотів йому до дуже розчарувався, тому що хотів віддячити йому добром за добро, але зрозумів що Кандата який був, то такий і залишився.

Такий вчинок прекрасно показує, шо людина не може змінитися і стати доброю тільки з одного вчинку. Щоб бути добрим і щоб змінити свій характер і свій погляд на навколишній світ плтрібно багато досвіду. Адже змінитися дуже важко, але для когось зміна характеру і дій може бути нням.

Мені дуже сподобалась ця новела, вона дуже гарно описує навколишній світ, людей та їх вчинки.

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота