Треба знати, що і де казати. Гостре словечко коле сердечко. Говорить п'яте через десяте. Хто каже до ладу, то вухо наставляй, а хто без ладу, то теж не затикай. Менше говори — більше вчуєш. Мовчанка гнів гасить.Яка головонька . така й розмовонька !Умієш говорити - умій слухати .Умій вчасно сказати і вчасно замовкнути .
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota
Оформи подписку