камилла326
25.02.2020 23:17

Одно число больше другого в 1,5 раз(-а), среднее арифмитическое этих двух чисел равно 37. Найди эти числа.​

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
slavasolyanin
14.10.2020 04:28
Мета: визначити умови коломацьких статей і обставини їх укладення; охарактеризувати гетьмана і. мазепу і початок його гетьманування; з'ясувати становище гетьманщини наприкінці xvii — на початку xviii ст., її роль у війні з туреччиною (1687—1700 рр.); продовжити формування навичок критичного мислення учнів; виховувати учнів у дусі поваги до історичної боротьби і здобутків українського народу.тип уроку: вивчення нового матеріалу.обладнання: підручник, стінна карта, атлас, ілюстративний матеріал.основні поняття й терміни: «вічний мир», кримські походи, азовські походи.основні дати: 1686 р. — «вічний мир» між московською державою та річчю посполитою; 1687 р. — перший кримський похід; 1687 р. — укладення коломацьких статей; 1689 р. — другий кримський похід; 1692 р. — виступ антигетьманської опозиції на чолі з петриком; 1695,1696 р. —азовські походи; 1700 р. — константинопольський мир між росією й туреччиною.хід уроку     i.     організація навчальної діяльностіii.     вивчення нового матеріалу1. «вічний мир». перший кримський похід. розповідь учителя підписання бахчисарайського миру суттєво змінило розстановку сил у східній європі. він розв'язав руки турецькому султану для останнього, як виявилося, могутнього наступу на європу. кульмінацією цього наступу стала облога відня в 1683 р. тут під віднем вирішувалася подальша доля європи. на обложеним вирушив польський король ян собеський із 25-тисячним військом, у якому були й українські козаки. стрімкий удар польських гусарів на турецький табір, примусив останніх тікати з місця битви. як писав польський король римському папі: «ми прийшли, побачили, бог переміг».
0,0(0 оценок)
Ответ:
Aleksandr541
19.04.2020 06:03

четверти пути это 1/4 * 400 = 100 (км)

00 (км)

00 (км) Пусть поезд вначаое шел со скоростью х км/ч, тогда с этой скоростю он расстояние 400-100=300 и время он затратил при этом: 300/х часов.

00/х часов.

00/х часов. Потом он увеличил скорость на 20 км/ч, т.е. она стала равна (х+20). С этой скоростю поезд четверть всего пути, т.е. 100 км, затратив при этом 100/(х+20) часов.

00/(х+20) часов.

00/(х+20) часов. Но не забудем, что он еще прождал 2,5ч.

00/(х+20) часов. Но не забудем, что он еще прождал 2,5ч.

00/(х+20) часов. Но не забудем, что он еще прождал 2,5ч. Если б поезд не задержали, то он бы весь путь без остановок за 400/х часов.

00/(х+20) часов. Но не забудем, что он еще прождал 2,5ч. Если б поезд не задержали, то он бы весь путь без остановок за 400/х часов.Составляем уравнение:

00/(х+20) часов. Но не забудем, что он еще прождал 2,5ч. Если б поезд не задержали, то он бы весь путь без остановок за 400/х часов.Составляем уравнение:

00/(х+20) часов. Но не забудем, что он еще прождал 2,5ч. Если б поезд не задержали, то он бы весь путь без остановок за 400/х часов.Составляем уравнение: 100/х + 100/(х+20) + 2,5 = 400/х

00/(х+20) + 2,5 = 400/х300/(х+20) + 2,5 = 300/х

00/(х+20) + 2,5 = 400/х300/(х+20) + 2,5 = 300/х(300+2,5х+50) / (х+20) = 300/х

00/(х+20) + 2,5 = 400/х300/(х+20) + 2,5 = 300/х(300+2,5х+50) / (х+20) = 300/х(350+2,5х)/ (х+20) = 300/х

00/(х+20) + 2,5 = 400/х300/(х+20) + 2,5 = 300/х(300+2,5х+50) / (х+20) = 300/х(350+2,5х)/ (х+20) = 300/х350х+2,5х²=300х+6000

00/(х+20) + 2,5 = 400/х300/(х+20) + 2,5 = 300/х(300+2,5х+50) / (х+20) = 300/х(350+2,5х)/ (х+20) = 300/х350х+2,5х²=300х+60002,5х²+50х-6000=0

00/(х+20) + 2,5 = 400/х300/(х+20) + 2,5 = 300/х(300+2,5х+50) / (х+20) = 300/х(350+2,5х)/ (х+20) = 300/х350х+2,5х²=300х+60002,5х²+50х-6000=0х²+20х-2400=0

00/(х+20) + 2,5 = 400/х300/(х+20) + 2,5 = 300/х(300+2,5х+50) / (х+20) = 300/х(350+2,5х)/ (х+20) = 300/х350х+2,5х²=300х+60002,5х²+50х-6000=0х²+20х-2400=0Д=400+9600=10000-2 корня

00/(х+20) + 2,5 = 400/х300/(х+20) + 2,5 = 300/х(300+2,5х+50) / (х+20) = 300/х(350+2,5х)/ (х+20) = 300/х350х+2,5х²=300х+60002,5х²+50х-6000=0х²+20х-2400=0Д=400+9600=10000-2 корнях1=(-20+100)/2 = 80/2=40(км/ч) - скорость поезда изначальная

00/(х+20) + 2,5 = 400/х300/(х+20) + 2,5 = 300/х(300+2,5х+50) / (х+20) = 300/х(350+2,5х)/ (х+20) = 300/х350х+2,5х²=300х+60002,5х²+50х-6000=0х²+20х-2400=0Д=400+9600=10000-2 корнях1=(-20+100)/2 = 80/2=40(км/ч) - скорость поезда изначальнаях2=(-20-100)/2=-120/2=-60 - не подходит, т.к. отрицательная скорость не может быть.

00/(х+20) + 2,5 = 400/х300/(х+20) + 2,5 = 300/х(300+2,5х+50) / (х+20) = 300/х(350+2,5х)/ (х+20) = 300/х350х+2,5х²=300х+60002,5х²+50х-6000=0х²+20х-2400=0Д=400+9600=10000-2 корнях1=(-20+100)/2 = 80/2=40(км/ч) - скорость поезда изначальнаях2=(-20-100)/2=-120/2=-60 - не подходит, т.к. отрицательная скорость не может быть.Рассчитаем затраченное время:

00/(х+20) + 2,5 = 400/х300/(х+20) + 2,5 = 300/х(300+2,5х+50) / (х+20) = 300/х(350+2,5х)/ (х+20) = 300/х350х+2,5х²=300х+60002,5х²+50х-6000=0х²+20х-2400=0Д=400+9600=10000-2 корнях1=(-20+100)/2 = 80/2=40(км/ч) - скорость поезда изначальнаях2=(-20-100)/2=-120/2=-60 - не подходит, т.к. отрицательная скорость не может быть.Рассчитаем затраченное время:

00/(х+20) + 2,5 = 400/х300/(х+20) + 2,5 = 300/х(300+2,5х+50) / (х+20) = 300/х(350+2,5х)/ (х+20) = 300/х350х+2,5х²=300х+60002,5х²+50х-6000=0х²+20х-2400=0Д=400+9600=10000-2 корнях1=(-20+100)/2 = 80/2=40(км/ч) - скорость поезда изначальнаях2=(-20-100)/2=-120/2=-60 - не подходит, т.к. отрицательная скорость не может быть.Рассчитаем затраченное время: 400 : 40 = 10 часов

00/(х+20) + 2,5 = 400/х300/(х+20) + 2,5 = 300/х(300+2,5х+50) / (х+20) = 300/х(350+2,5х)/ (х+20) = 300/х350х+2,5х²=300х+60002,5х²+50х-6000=0х²+20х-2400=0Д=400+9600=10000-2 корнях1=(-20+100)/2 = 80/2=40(км/ч) - скорость поезда изначальнаях2=(-20-100)/2=-120/2=-60 - не подходит, т.к. отрицательная скорость не может быть.Рассчитаем затраченное время: 400 : 40 = 10 часов

00/(х+20) + 2,5 = 400/х300/(х+20) + 2,5 = 300/х(300+2,5х+50) / (х+20) = 300/х(350+2,5х)/ (х+20) = 300/х350х+2,5х²=300х+60002,5х²+50х-6000=0х²+20х-2400=0Д=400+9600=10000-2 корнях1=(-20+100)/2 = 80/2=40(км/ч) - скорость поезда изначальнаях2=(-20-100)/2=-120/2=-60 - не подходит, т.к. отрицательная скорость не может быть.Рассчитаем затраченное время: 400 : 40 = 10 часов ответ: поезд затратил 10 часов.

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота