бека151
03.02.2022 20:15

Найти стационарные и критические точки

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
кёрс23
31.01.2022 00:07

Атмосферний азот є недоступним для рослин. Кисень використовується рослинами для дихання, його концентрація в атмосферному повітрі достатня для життєдіяльності зелених рослин, більше того – він ними ж і виробляється в процесі фотосинтезу. Найбільш важливим для вищих рослин, у тому числі і деревних, є вуглекислий газ. У процесі фотосинтезу вуглекислий газ асимілюється зеленими рослинами, що забезпечує утворення органічної речовини, яка на 40-50 % складається з вуглецю.

Концентрація вуглекислоти у лісовому повітрі різна на різній висоті від поверхні ґрунту. Оскільки найбільша кількість СО2 виділяється при диханні та розкладанні органічних речовин, то у лісове повітря цей газ надходить із ґрунту внаслідок дихання коренів рослин, життєдіяльності бактерій, грибів, актиноміцетів, ґрунтових тварин, які беруть участь у розкладі органічних решток та гумусу. Якщо вміст вуглекислоти у повітрі відкритих просторів коливається у невеликих межах, то у лісі це помітніше. Так, у лісі в шарі повітря від поверхні ґрунту і до висоти 1,5 м концентрація СО2 досягає 0,07%. Це важливо для живого ґрунтового покриву і підросту, які терплять від нестачі освітлення. В умовах підвищеної концентрації вуглекислого газу фотосинтез протікає досить активно і при меншій освітленості.

З підняттям вище від приґрунтового шару концентрація СО2 поступово зменшується і досягає мінімального значення у кронах дерев (0,022%). Найменша концентрація гається у повітрі біля поверхні листя (0,017%). Причиною цього є споживання листям вуглекислоти для асиміляції вуглецю. Поновлення повітря вуглекислим газом на висоті крон дерев відбувається під дією слабкого вітру (2-4 м/с), який здатний створити у лісі турбулентні потоки повітря, що дозволяють піднятися більш важкому вуглекислому газу до рівня крон, де він використовується.


0,0(0 оценок)
Ответ:
mix42
09.09.2020 01:19
Я очень хотел бы стать переводчиком. Эта профессия очень интересная и увлекательная,ведь я мог бы стать волонтером и побывать в разных странах,внедряя свой язык в другие страны. Есть конечно много вариантов,но я склоняюсь сейчас больше к этому. Я пока только в 5 классе,у меня есть время ещё подумать.

Ich würde wirklich gerne ein Übersetzer zu werden. Dieser Beruf ist sehr interessant und spannend, weil ich ein Freiwilliger sein und besuchen verschiedene Länder, die Einführung ihrer Sprache in anderen Ländern. Es gibt sicherlich eine Menge von Optionen, aber jetzt bin ich lehnte mehr dazu. Ich bin erst in der 5. Klasse, habe ich mehr Zeit zum Nachdenken.
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота