zdjby1
01.06.2021 20:51

Геологічна експедиція 40% маршруту проходило по степу,26%-у горах,а решту 102 км-долиною річки.Скільки км маршруту експедиція подолала степом і скільки в горах?

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
mklslajh
18.02.2020 05:59

Жили-були собі дід та баба. Жили дуже бідно. Була в них корівка, а годувать її не було чим. На пашу водить її не могли, бо були старими дід і баба. Рішили вони продати корівку. Дід повів її на базар. Корівка була невеличка, але здорова. Сторгувався дід швидко з одною хазяйкою і продав корівку. Дуже пізно прийшов дід додому до своєї бабки.

Жаль було корівки, дак він з горя і напився. А ще купив палицю, щоб було на що спиратися.

Баба почала його лаяти:

— А щоб тебе нечиста сила забрала і в сині небеса занесла! Щоб ти на рівній дорозі ноги поламав! Давай сюди гроші!

А грошей вже не було. Баба вигнала діда з дому. Пішов дід по світу. Прийшов до річки, своє добро поховав під кущами. Сів і журиться. Аж ось звідкись узявся пихатий пан із своєю панею. Підійшли вони до діда. Сподобалась палиця панові. Він почав вимагати, щоб дід ту палицю йому продав. Дід пану каже:

— Не продам, бо ця палиця не проста, а чарівна.

Панові захотілось узнати, які чудеса виробляла палиця. Дід кинув палицю під кущ, де він перед тим заховав ковбасу. Пішов за нею, витяг не тільки палицю, а й ковбасу.

Пан дуже здивувався. Каже:

— Закуска є, тепер коли б ще і випивка знайшлася.

Кинув дід вдруге палицю до того куща, де він горілку заховав. Послав дід пана принести палицю. Пан побіг до куща і найшов там пляшку горілки. Просить пан діда:

— Продай мені свою палицю.

— Продам, якщо так просите. Платіть шапку грошей.

Побігла пані за грошима. Вернувся дід додому з грошима, помирилися з бабою та й живуть собі.

Пан пішов на другий день у ліс. Кидав, кидав, да все даром. Зрозумів пан, що дід обманув його.

0,0(0 оценок)
Ответ:
alinana554
29.12.2021 04:11

Сообщение на тему "Сильная личность":

Каждый из нас хоть раз в жизни слышал о понятии сильной личность. Сильная личность - это человек, который сумел стойко преодолеть жизненные преграды, не сдался перед лицом неудач, и, наоборот, сумел достичь успеха. Сильная личность - это не всегда популярная личность. Очень много сильных духом людей есть и вокруг нас.

Ник Вуйчич - вот отличный пример сильной личности. Этот человек родился без всех четырех конечностей. Казалось, что он обречен, но это не так. Ник живет совершенно полноценной жизнью, к чему призывает всех остальных людей, подбадривая их своими мотивационными речами. Глядя на этого человека, понимаешь, что человек творит свое счастье сам. Таким образом, сильная личность - это личность, которая абсолютно управляет собой, своей жизнью и эмоцией, ситуацией.

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота