Siruk217
18.06.2021 23:38

Развязать 3 обведеных интеграли от руки на листке​

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
WovenLion1
03.06.2020 01:47
Миша съел 8 яблок,а Петя в 2 раза больше и Маша не стала есть их и отдала мальчикам поровну и они их съели.У Маши было в 7 раз больше яблок чем у них двоих.Сколько яблок съел Миша ,если он у Пети своровал 11 яблок,а Петя у Миши своровал 39 яблок?
                                        Решение                                                                    1)8*2=16(яблок)Изначально у Пети                                                   2)(16+8)*7=168(яблок)у Маши                                                                       3)168:2=84(яблок)она дала каждому
4)8+84+11-39=64(яблок)
ответ:Миши съел 64 яблока.
0,0(0 оценок)
Ответ:
mskamilee
15.03.2020 13:03

Символічність оповідання Кафки « Перевтілення», це відчуття самого автора. Почуття ворожості всього світу та життя самотньої людини, непереборне відчуження між спільнотою.

Головний герой – Грегор Замза. Постає заклопотаною людиною. Він піклується про свою родину, ходить на роботу, котру не любить, щоб виплатити борг батьків та було нащо жити, і мріє про навчання сестри у консерваторії. По його вчинках зрозуміло, що він безмежно любить свою родину і може піти на все заради неї. Але коли одного ранку Грегор прокидається страшною комахою і все перевертається в його світі. І він бачить відразу та жах своєї родини. Замза розуміє їх відчуття, а ось родина й не прагне зрозуміти, через, що проходить їх син. Скільки мук він зазнає, не тільки фізичних, а більш душевних, що він більше нікому непотрібен, та Грегор не припиняє хвилюватися за рідних. Але коли чує розмову батьків й сестри, що комаху треба прибрати, його пронизує жах. Він помирає від непорозуміння, болі втрати та самотності.

Родина « комахи» не турбується через втрату сина, а продовжує жити так, наче нічого не трапилось.

« Перевтілення « навчає нас ніколи не відвертатися від людей, котрі прагнуть до Що як і в тому, так і в нашому суспільстві ти потрібен тільки тоді, коли можеш приносити користь, а коли ні, то всі про тебе забувають. Треба змінювати людей, бо всі ми забуваємо, що одного ранку теж прокинемося « безпомічними комахами », і тільки тоді замислимося про всі наші життєві вчинки для інших, але буде вже пізно.

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота