Вкриваючи землю наче килим,воно захищає її від замерзання.Листя містить у собі багато різних поживних речовин.А будучи на деревах,листя як губка,вбирає все шкідливе в повітрі.А потім вони обпадають і згниваючи на землі всі ті речовини переходять у грунт.Саме тому у містах їх прибирають.Але досихпір ще науковцями не доведено чи воно нам шкідливо чи ні.
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota
Оформи подписку