alesyabogun135
18.10.2022 02:10

Визначте розряд займенника "від мене" ​

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
polina033
06.03.2020 07:55
                                                      Моя улюблена пора року
Чому саме зима моя улюблена пора року? Адже, до літніх канікул часу багато й взимку часто обдуває до кісток пронизливий вітер з мокрим снігом. Відповідь дуже проста. Взимку можно кататися на ковзанах, ліпити сніговиків, з'їджати з  гірок на швидких лижах, обстрілювати друзів сніжками або будувати неприступні фортеці, звичайно ж із білого снігу.
Ще мені подобається розглядати чудні витвори морозу, який часто хапає дітлахів за ніс та щічки гати за пташками, які сидять на моїй калині або ж дзьобають зернята та крихти у моїй годівничці, яку я зробив сам. Звичайно, зима, а саме грудень, пахне новим роком та якимсь чарівним духом свята...
Ось чому мені подобається чарівна пора року - морозна зима.
0,0(0 оценок)
Ответ:
vlad2380
19.05.2020 20:14

На мою думку, на уроці треба бути уважним. Ця риса дуже допомагає у навчанні.

  По-перше, розповідь  вчителя залишиться у пам'яті. По-друге, вдома легше буде виконати домашнє завдання. Нова тема уроку вже буде тільки повторенням. По-третє, незрозумілі питання можна ще на уроці уточнити у вчителя. По-четверте, уважність до краще засвоїти новий матеріал. Отримані знання впливають на вибір професії у майбутньому. По-п'яте, уважний учень не заважає своїм однокласникам на уроці. По-шосте, старання вчителя тоді не будуть марними.

   Уважність на уроках - запорука успіху у навчанні!

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота