ksyxa92
12.03.2022 17:51

Скласти за схемою речення :
[ ],[ ],і( ),[ ]

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
typoiya
28.02.2021 15:17

Що таке недбалість? Це безвідповідальне ставлення до ситуації, яка вимагає обережності і точності. Це той фактор небезпеки, який можна уникнути, якщо бути уважним.А найстрашніше - це недбалість заради наживи. Це коли заради вигоди, прибутку, грошей підприємства економлять на безпеці людей. Це означає байдужість до інших, духовну деградацію. Людей, що йдуть на таку свідому недбалість, не лякае не кримінальна відповідальність, ні тим більше власна совість. B історії існувало чимало випадків, коли багато людей гинуло через людську недбалість. Однією з таких iсторій є трагедія «Титаніка». Найвища ціна недбалості - це життя людини, неважливо однієї чи сотень. Це непоправна трагедія, яка стається через безглуздість якої можна булоб уникнути. Саме це викликає найбільше обурення. I навіть це обурення - воно безсиле, бо вже нічого не виправить.

0,0(0 оценок)
Ответ:
leonik9797
27.05.2023 08:44
Іноді шкільні перерви дуже і дуже нудні . І вони повині бути веселішии та цікавішими , адже перерва це якраз той маленький відривок часу , під час якого можна відпочити  . Також можна робити плакати та вішати їх у школі на стіни або вікна. Ці плакати можуть бути тематичними , наприклад : Українські письменники , сучасна музика , шкідливі звички тощо. Також на перерві можна включати музику через колонки які розвішані по коридорам . Ще також можна на великій перерві зробити таке шоу як "Караоке на перерві " . І переможцю видати якись приз . 
Гадаю якщо зробити шось одне з цього то в нашій школі перерви будуть набагато цікавіші та веселіші . 
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота