Anna111864
13.11.2020 01:10

Скласти речення за схемою [ ]- [ ]

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
Табалаев
26.11.2021 08:33
Бути амбітним і досягти неабияких висот у житті - це, безумовно, добре. Таких людей усі поважають. Але є люди, які заслуговують на повагу не менше, хоча їхні досягнення не такі великі і помітні. 

Наприклад, усі поважають науковця, що зробив важливе відкриття, архітектора, що побудував гарне місто, керівника, що налагодив виробництво. Але не слід забувати, що цим людям допомагали тисячі й тисячі людей - лаборантів,  будівельників, робітників, і без їхніх зусиль неможливо було б обійтися. Ці люди робили свобю роботу чесно й добросовісно, вони внесли свій вклад у велику справу. Тому вони безумовно заслуговують на повагу.  

До того ж, у кожної амбітної та успішної людини була мати, що доклала багато зусиль, щоб виховувати свою дитину як слід, і це їй вдалося. Це - її велике досягнення, але ж про це ніхто не знає. Я вважаю, що матері завжди заслуговують на повагу, бо без них було б важко вирости справжньою людиною.
0,0(0 оценок)
Ответ:
babikahenjudzao
28.10.2022 23:35
                                            Золота осінь
Осінь-найчарівніша пора року.Вона розмалювала міста  в різнобарвні фарби.Жовто-гарячі листя вже починають осипатися з дерев.Сонечко, ще світить добре,але не гріє.Небо стає похмурим,непривітним та сірим.Птахи починають відлітати в теплі краї,але деякі залишаються.Тварини починають готуватися до зими.Часто йдуть дощі.
В такі моменти хочеться випити гарячого чаю або какао.Хочеться зібратися з родиною та провести вечір разом.Я дуже полюбляю золоту пору року-осінь!
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота