minikolp12344
25.01.2020 20:06

Написать твір опис про чорнобривці

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
katyazabriyan
08.12.2021 23:23
Я дуже люблю зимові канікули. Хоч вони й значно коротші за літні, зате завжди проходять весело та яскраво. Все тому, що на зимові канікули припадають мої улюблені свята – Новий рік та Різдво. Усі два тижні відпочинку від занять панує святкова атмосфера.
Зазвичай я проводжу зимові канікули вдома, тому що на свята до нас приїжджають бабуся та дідусь або інші родичі. Ми всі разом готуємося до святкування – прикрашаємо дім та готуємо смачні страви. А потім усією родиною зустрічаємо Новий рік, зазвичай не спимо всю ніч.Зимові канікули дають змогу перепочити від навчання, поспілкуватися з близьким та присвятити час улюбленим заняттям. Взимку, коли надворі морозно, я люблю посидіти з книгою біля вікна та послухати музику. А коли випадає сніг, то я йду гуляти на вулицю. Усе навколо біле, здається, що ти потрапив у якийсь інший вимір. Так гарно навкруги! Можна покататися на ковзанках чи злетіти на санках з гірки, або навіть пограти в сніжки та зробити снігову бабу. Це завжди весело для усіх – і дітей, і дорослих.
Зимові канікули – чудова пора. Шкода, що вони швидко закінчуються, і ми знову маємо повертатися до школи. Але яскраві враження від добре проведеного часу допомагають у нелегкій справі навчання.
0,0(0 оценок)
Ответ:
Gloriyaxx
08.04.2023 09:07
1 варіант
1.а
2.в
3.б
4.Співаємо,бачимо,возиш,виходьте.
5.Догляд-доглядати
Хвороба-хворіти
Стрибок-стрибати
Життя-жити
6.Косити-косиш
Збирати-збираєш
Ловити-ловиш
Дружити-дружиш
7. Біля моєї хати цвіли мальви. Вузенька стежка бігла до криниці. Там росла калина, шуміла молоденька тополя. За хатою цвіли вишні і яблуні.
2варіант
1.б
2.б
3.б
4.Говориш, дружимо,вивчаємо,збираєш,одягайте.
5.Малюнок-малювати
Зустріч-зустрічати
Плавання-плавати
Молодість-молодіти
6.Косити-косить
Збирати-збирає
Ловити-ловить
Бігати-бігає
7.Весна співає навкруги,бринить ніжним вітерцем.Усе в лісі радіє,а береза плаче.Берези,з яких взяли багато соку,засихають і швитко гинуть.
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота