даша3649
02.04.2021 04:10

По складе диалог с друзья Бузулук​

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
ForaN777
03.07.2022 05:22

батьки -це найближчі люди які можуть тільки існувати для нас у цілому світі.вони подарували нам життя піклуються про нас оберігають.ніхто не може нам замінити їх.часто ми не цінуємо наших батьків їхню турботу думаємо що це їхні обовязки піклуватися про нас.але є багато дітей які ніколи не знали своїх батьків які їх покинули або померли і вони віддали б усе щоб їх побачити.а уявіть собі що ваші батьки зникли їх просто немає.що ви тоді відчуватимете.ось бачите вони є для вас найціннішим у світі.отож кожного разу коли ображаєтеся на них подумайте щоб сталося якби їх небуло.

0,0(0 оценок)
Ответ:
34234252
14.02.2022 04:10

ответ:

якою я уявляю школу майбутнього? я б хотіла щоб школа майбутнього виглядала ось так: велика, де вчителя комп'ютери, а діти тобто учні будуть вчитися тільки за компютерами і не будуть носити ані зошитів, ані підручників, ані ручок.до школи будуть тільки возити на автобусі,а д/з зовсім не будуть задавати.ось би тоді було б добре але хто б тоді щось знав ніхтоб не міг працювати , як треба. ніхтоб не міг заробляти собі на життя. ніхто нічого не міг зробити. такщо для мене сама найкраща школа майбутнього це та школа яка зараз , але тільки щоб не так довго вчитися хоч би років десять, як і було коли наші мами росли.

объяснение:

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота