pro100pakp01iyt
10.06.2021 09:28

Багатозначний є виділене слово в реченні

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
papinadochca2
30.03.2021 04:15

Відповідь:

Знання - це сила, без знань у тебе просто не буде майбутнього, хорошої роботи, а можливо навіть і сім'ї. Відповідаючи на питання, чи легко бути учнем? Я можу відповісти лише одне, учнем бути потрібно. Не знаю як деяким, але мені дуже подобається вчитися.

Багато людей останнім часом скаржаться на те, що навчатися стало складно і навчальний матеріал їм погано дається. Мені здається що вся справа в людях, ми стали ліниві і не приділяємо достатньо часу своему утворенню і до речі дуже даремно. Всі великі люди, які досягли в житті великих висот, теж колись були учнями і провели багато років свого життя навчаючись різних наук.

Я вважаю що перш за все, ми повинні брати приклад з них і прагне до навчання, незважаючи на всі складності цього заняття.

Освіта загалом і в цілому , як науково так і морально, відіграє дуже важливу роль у житті і розвитку кожної людини.

Звичайно навчається і бути учнем, часом буває дуже важко. Рано прокидатися, заучувати навчальний матеріал і робити домашнє завдання. Але з часом, ми всі розуміємо, що без усього цього, наше життя було б дуже погане. Відсутність освіти, призводить до плачевних наслідків. А вобще, учнем бути, звичайно, не просто, але в цьому є свої плюси.

Саме в школі ти знаходиш собі нових друзів, з якими йдеш вперед по життю, одержуєш нові знання, безцінний досвід, який в майбутньому буде дуже корисний, та й що може зрівнятися з цими незабутніми шкільними роками, рано чи пізно вони звичайно ж пройдуть, але вже точно не забудуться.

Знання набуті за час навчання, допомагають визначитися з майбутньою професією, а це дуже важливо, знати ким ти хочеш стати в майбутньому і йти до наміченої мети, має бути приорететом кожної людини, якій не плюють на власне майбутнє.

Пояснення:

0,0(0 оценок)
Ответ:
rassvet1123
02.07.2022 04:35
Жила собі бабуся, на останньому поверсі будинку.Внук одного разу привіз папугу, він завжди щось привозив із Африки.Бабусина кімната нагадувала чудернатьсякий музей.Коли ж у квартирі з'явився блакитний папуга, тоді вона ніби забула про все.Годинами вона сиділа у папуги, роздивлялась пір'я папуги гала як папуга їсть, як читсить пір'ячко та як крутить голівкою.Папуга любив дивитися у вікно на парк ) Бабуся вирішила навчити папугу говорити, хоч їй говорили, що говорять лише білі какаду.Вона сиділа цілими днями розмовляючи з ним.А ось уранці папуга заговорив, бабуся як раз підмітала підлогу .-І навіщо воно тобі здалося, підмітати, краще б дала мені зерняток.Бабуся дуже зраділа, що птах заговорив.-Та це ж феномен! - сказала бабуся.Тепер папуга з нею розмовляв, розказував про Африку і бабуся багато чого знала на своєму віку.Так вони і жили разом весело і безжурно.
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота