evadudina2016
04.10.2022 22:08

Прочитайте текст і виконайте завдання (1)Постукала весна в прозорий кришталь вікон, торкнулася серця лоскітливим подихом травня й невтримно поманила в замріяний гай. (2)А в гаю синіми вогниками коливаються на тонких стебельцях проліски. (3)Схожі вони на бірюзові намистинки, розгублені чиєюсь невинною рукою між вузеньких листочків боязкої травиці. (4)Певно, то безжурний жайвір бризнув на галявину іскри невичерпного натхнення чи соромлива синичка розсипала зерна свого пестливого співу? Вставне слово є в реченні першому другому третьому четвертому​

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
ewvyevs
08.07.2021 01:23

 - Привіт, сестричко!

- Привіт!

- Нарешті, вихідні! Чим займемося? Є ідеї?

- Давай в суботу підемо прогуляємося в парк з Оленою та Наталкою, а в неділю батьки обіцяли організувати пікнік на дачі.

- Я ще хотів побачитися зі своїми друзями – Сашком на Миколою. Давай їх також в парк запросимо?

- Так, звичайно, я не проти.

- Тоді я їм подзвоню та запропоную зустрітися в парку завтра о третій. Поспілкуємося про життя, поїмо морозива...

- Так, дуже добре. А я тоді з’ясую в батьків, чи вони не відмінили плани на пікнік. І тоді ми обговоримо меню та все, що необхідно буде з собою взяти.

- Домовилися.

0,0(0 оценок)
Ответ:
Зоромдед
31.01.2020 11:53
Нудне. Чесне слово, нудне життя сучасних школярів. Якщо ти не відвідуєш ніякі секції, то всі 11 років навчання ти з дня у день мандруєш за маршрутом "дім-школа". І цей маршрут такий що називається противний, до гіркоти в роті остогидлий тобі. А зробити-то нічого не можна. Раніше, взяти хоча б за приклад наших батьків, у школярів було більше вільного часу, вони гуляли на вулиці. Але не так, як сучасна молодь, зависаючи у під*їздах з пляшкою пива, гуляли по-справжньому. Що ж зараз? Вільного часу школярі майже не мають, а коли випадає їм, то вони прагнуть не вийти на вулицю, а погратись на ноутбуці, посидити в інтернети з так званими друзями. Знаєте, школярі задихаються від такого надмірного навчання і ставши трохи дорослими усіма силами намагаються вирватись з цього болота вічних домашніх завдань. Тому я співчуваю сучасним школярам. Хех я русская но знаю украинский
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота