anastasiyalaza
24.06.2021 17:14

Укр мова 6 класс Глазова впр.46

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
kovaloksana811
30.01.2020 10:33
Одного лiтнього вечора я йшов з рибалки. Ми з другом наловили багато малих пiчкурiв. Половину узяв я, а iншу половину взяв мiй друг. Ми попрощались i пiшли додому. Мiй будинок був далеченько, i щоб скоротити шлях я вирiшив пiти через поле. Iду, iду собi, i тут бачу, у кущах щось ворухнулось! Я трiшки злякавсь, та наважився подивитись, що то таке. пiдхожу, дивлюся, а у тих кущах сидить щось лисе, бенькате, десь з пiвметра зросту. Я дуже злякавсь, менi здалося, до я ще нiколи так не бiгав! Через декiлька хвилин я вже був у дома увесь захеканий. I тут я згадав про рибу. Та повернутися туди, у тi клятi кущi не наращивая. I кому я тiльки це не розповiдав, нiхто менi не вiрив:-)
0,0(0 оценок)
Ответ:
vladawin2
15.11.2022 10:55
Майже цілу територію нашої землі займає вода.Вода —це речовина без якої ми не проживемо.Але не менш важливішу роль у нашому житті відіграє ліс.
Завдяки лісу ,у нас є кисень, яким ми дихаємо ,тому це невід'ємна частина планети і нашого прожиття на ній.
Масове вирубування дерев у лісах -це найгірше ,що може зробити людина для природи.Адже це винищення флори землі.Повітря стає все бруднішим і бруднішим.У тваринок які живуть у лісі уже не буде прихистку.Піклуймося не тільки про себе!
На мою думку,ми навпаки повинні підтримувати нашу землю. І кожне посаджене деревце до й.
Не винищуйте ліси! Вони —легені планети,адже ми дихаємо тільки завдяки їм.
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота