4213566
13.09.2022 21:19

План роботи на тиждень учня до іть будь ласка

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
katyazabriyan
08.12.2021 23:23
Я дуже люблю зимові канікули. Хоч вони й значно коротші за літні, зате завжди проходять весело та яскраво. Все тому, що на зимові канікули припадають мої улюблені свята – Новий рік та Різдво. Усі два тижні відпочинку від занять панує святкова атмосфера.
Зазвичай я проводжу зимові канікули вдома, тому що на свята до нас приїжджають бабуся та дідусь або інші родичі. Ми всі разом готуємося до святкування – прикрашаємо дім та готуємо смачні страви. А потім усією родиною зустрічаємо Новий рік, зазвичай не спимо всю ніч.Зимові канікули дають змогу перепочити від навчання, поспілкуватися з близьким та присвятити час улюбленим заняттям. Взимку, коли надворі морозно, я люблю посидіти з книгою біля вікна та послухати музику. А коли випадає сніг, то я йду гуляти на вулицю. Усе навколо біле, здається, що ти потрапив у якийсь інший вимір. Так гарно навкруги! Можна покататися на ковзанках чи злетіти на санках з гірки, або навіть пограти в сніжки та зробити снігову бабу. Це завжди весело для усіх – і дітей, і дорослих.
Зимові канікули – чудова пора. Шкода, що вони швидко закінчуються, і ми знову маємо повертатися до школи. Але яскраві враження від добре проведеного часу допомагають у нелегкій справі навчання.
0,0(0 оценок)
Ответ:
eledzheev
01.04.2020 00:43

В житті кожної людини бувають такі моменти, коли всі мости безповоротно спалені і будь які шляхи назад навіки заблоковані; коли здавалося б надія на яке би то не було краще майбутнєбезапеляційно втрачена; коли ті кому ти найбільше вірив виявляються найпідлішими зрадниками. В такі часи відчай поглинає людину із головою і вона готова себе їсти живцем за пригадані нею найдрібніші проколи. Тоді людина стає не схожою на саму себе і все більше заглиблюється у надумані проблеми. А насправді усі проблеми в голові. Від незначної до тотальної. І начебто людина це розуміє – та не усвідомлює. Ключем від усіх наших негараздів є позбавлення від самокопання. Тільки так можна знайти панацею від усіх наших, нібито, проблем, яких насправді – не існує. Єдині проблеми, які можуть існувати це проблеми із здоров*ям і голод. Тільки коли твоєму життю загрожує небезпека або нічого істи, можна говорити про наявність негараздів. В усіх інших випадках це чистої води рюмсання і розкисання без приводу, акт слабкості, інфантильність. Саме в такі моменти проявляється істинна сутність людини. Саме в такі моменти загартовується характер людини із чавуну у сталь. Це перевірка на вшивість. І якщо ми її успішно пройдемо, то станемо на крапельку досвіченіші і на долю мудріші, а значить у майбутньому не допустимо подібного. Варто сказати, що такі ситуації у житті будуть траплятись далеко не один, і навіть не два рази. Вони зустрічатимуться із постійною періодичнітю у тій чи іншій мірі та формі, якщо ви налаштовані на великі звершення в першу чергу для самого себе. Тому не слід розчаровуватися у житті. Дійсно, – воно складне та несправедливе. Часто одим дістається все і одразу, в той час коли іншим нічого та ще й в мінус. Не рідко чорна смуга не закінчується ніколи і людина до скону животіє. Проте життя далеко не чорно-біле. Воно, як мінімум багатогранне і як максимум цікаве. Завжди можна знайти заради чого жити, головне не втратити віру у життя остаточно.

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота