-Привіт! Аню, як ти проведеш своє літні канікули? - Привіт Оленко! Скоріше всього я поїду до бабусі у село. Буду допомагати по господарству. А ти чим займешся? - Напевне, я поїду в лісний табір, там буде багато моїх друзів з якими я проведу весь червень! - Ого! Тобі щастить! - Еге ж, але ти не переживай, і ти проведеш чудове літо, адже ми з тобою буде разом гуляти майже все літо! - Добре! Тільки ти не забудь привезти із собою багато гарних фотографії природи! - З нетерпінням чекаю літа! Бувай!) -Бувай!
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota
Оформи подписку