НикаНетУбежал
25.04.2023 15:17

Скласти діалог про літо (6-8 реплік)

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
NekitFe
02.10.2020 16:13
-Привіт! Аню, як ти проведеш своє літні канікули?
- Привіт Оленко! Скоріше всього я поїду до бабусі у село. Буду допомагати по господарству. А ти чим займешся?
- Напевне, я поїду в лісний табір, там буде багато моїх друзів з якими я проведу весь червень!
- Ого! Тобі щастить!
- Еге ж,  але ти не переживай, і ти проведеш чудове літо, адже ми з тобою буде разом гуляти майже все літо!
- Добре! Тільки ти не забудь привезти із собою багато гарних фотографії природи!
- З нетерпінням чекаю літа! Бувай!)
-Бувай!
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота