Happymilks
22.04.2021 15:28

Aduceți 3 argumente că viața este foarte simplă și 3 argumente că viața nu este simplă de tot.

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
turanaliev241202
10.04.2020 23:02

Почнемо з самого Якщо доктор сказав в морг ... Людина зобов'язана повірити ?? і повзти в морг ... або все-таки може повірити в диво і почитавши ненаукову Луїзу Хей, Ситіна, Свіяша - витягнути себе з хвороби? ??

А тепер візьмемо бика за роги Що таке наука ??? Це якесь кількість постулатів, які на даний момент часу вважаються вірними Чому на даний етап ?? А тому, що прийде дядечко розумний і влаштує яку-небудь не ефклідову геометрію або теорію относітельності..Ну ось трапляється ..

Раніше наприклад вірили, що небо ТВЕРДЬ А потім стали розумнішими і вирішили, що там повітря тільки, тому Французька Академія Наук (НЕ хухри-мухри - наука, однак) на повідомлення про метеоритах винесла вердикт ..-- ЦЬОГО НЕ МОЖЕБУТИ. ТОМУ ЩО НЕ МОЖЕ БУТИ НІКОЛИ ... Глобально мислили вчені ... ті самі спокійні і діловиті ...

Йдемо далі - вчені відкривають закони ... що за звір ці закони, вони за покликом вчених з'являються, як джин із пляшки  Нічого подібного, все існувало само по собі спочатку, а ось коли змогли додуматися, то зрозуміли --- Ага !!! це закон природи, фізики, хімії А радіо хвилі і віруси і гормони існували до того, як на них подивилися спокійні і діловиті, вивчили, описали і передали в народне господарство ... .Т.е. наука тільки тоді починається - коли мізків вистачило побачити, помацати і т.д.А вистачило в свою чергу тоді, коли змогли прилади такі змайструвати і т.д. і т.п ... Як бачите з наукою не все так як хотілося доктору .. Ні в ній надійності, і однозначності вековой..тіпа-- раз сказала, так істина в останній інстанції ... І помиляється і не знає того , до чого ще не додумалася і взагалі ... доктор ... дехто вірить в забобони, деякі в науку як в забобони ... де різниця ???

Є ще така річ цікава чомусь здається що зараз це і є вершина науки ... а якщо уявити що життя не закінчується сьогодні і завтра все дурниці сьогоднішні виявляться --умностямі ... Ну як яблучко на тарілочці, що не встигаємо канали перемикати, і килими літаки за розкладом ...

З приводу здорового глузду разом гірше ... по здоровому глузду Джордано Бруно і спалили, бачено чи - Земля кругла, так ми б з неї падали

А ось на прохання доктора --- хоч один приклад про пам'ять води --- відповідаємо - їх є у нас один так один

На березі великого озера, велике місто (на жаль не пам'ятаю точно, але здається це або Детройт або Чикаго). Так ось жінки цього міста приймають протизаплідні таблетки ... ІІІ пісяють ... Все це потрапляє в каналізацію, а треба сказати це не російська каналізація, там проводять очистку перш ніж злити в озеро ... Коротше рибки в озері стали стає під дією гормонів - гермафродитами ... якось так Подивіться на карті скільки води і скільки гормонів після жінок і очищення ... Там точно одна молекула інший розповідала

Подробнее - на -

Объяснение:

0,0(0 оценок)
Ответ:
Appolinaria1330
03.04.2020 00:58
You’re a student, aren’t you? — Вы студент, не так ли?
He has a big family, hasn’t he? — У него большая семья, не так ли?
It’s sunny and nice today, isn’t it? — Солнечно и приятно сегодня, не так ли?
We’ll travel abroad next summer, won’t we? — Мы поедем за границу летом следующего года, не так ли?
She didn’t receive any invitation, did she? — Она не получила никакого приглашения, не так ли?
Nobody is listening, are they? — Никто не слушает, не так ли?
I’m the best person in the world, aren’t I? — Я лучший человек в мире, не так ли?
You haven’t finished your report yet, have you? — Вы еще не закончили свой доклад, не так ли?
Everybody is dancing and having fun, aren’t they? — Все танцуют и веселятся, не так ли?
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота