tatarincevai
13.03.2022 14:20

Будь ласка і! це питання життя і смерті​

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
Coova
23.09.2021 11:06

Що таке щастя?

На мою думку, щастя це те,без чого ми не можемо повноцінно жити,звичайно,після здоров'я.Щастя,мабуть,можливість бачити своїх близьких друзів та рідню здоровими,щасливими, усміхненими. Щастя-робити добро, усмішки людей. Щоразу коли ти бачиш,що можеш до не йти осторонь ,зупинись і зроби добру справу. Повір, тобі стане набагато краще,тепло на серці та в душі. Щастя- це коли ти маєш можливість жити повноцінно,кохати,та роблячи комусь добро,відчуваєш його сам.

Робіть добро і ви відчуєте,як це приємно!

0,0(0 оценок)
Ответ:
асем198566
24.09.2021 16:27
Чоловік відводить свого старого кота, вже не здатного ловити мишей, до лісу. Той зустрічає лисицю і називає себе паном Коцьким. Лисиця просить кота бути їй за чоловіка і він погоджується. Коли лісові звірі, заєць, вовк, ведмідь і кабан, цікавляться хто оселився в лисиці, вона розповідає, що це сильний і сердитий пан Коцький. Звірі хочуть побачити пана Коцького та вирішують запросити його на обід. Коли обід зготовано, вони один за одним вигадують відмовки аби не бути присутніми, оскільки бояться пана Коцького. Звірі присилають до лисиці зайця, котрий і передає за Лисиця погоджується привести пана Коцького, але застерігає щоб усі добре сховалися. Нявкіт кота звірі сприймають за слова «Мало! Мало!». Кабана кусає комар, той крутить хвостом, а кіт, думаючи, що це миша, кидається на кабана. Налякані звірі тікають і бідкаються, що пан Коцький ледве їх усіх не поїв.
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота