На честь Нового року Дід Мороз влаштував свято у своему льодяному замку.Він зібрав усіх казкових героів.А на згадку про це свято вони вирішили збудувати смігове містечко.А щоб було веселіше вони вирішили зліпити фігури один одного.Наприклад Змій Горинич-Котигорошка,а Колобок - Лисичку.Оце повеселились!
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota
Оформи подписку