banana92
01.04.2020 04:23

ть будьласочка дуже вас умаляю

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
Lora20060
25.08.2022 06:29

Природа - це вічне життя, становлення і рух.

Природа не визнає жартів, вона завжди правдива, завжди серйозна, завжди сувора; вона завжди права; помилки ж і омани виходять від людей.

Природа - творець всіх творців.

(І. Гете).

З самого початку існування людини природа ставила перед нею певні вимоги. Клімат, рельєф, оточення - з усім цим людина змушена була рахуватися, пристосовуватися. Природа таким чином впливала на  становлення національного характеру. 

У житті трапляється так, що природа дає нам дуже цінні уроки виживання і боротьби зі стихією. Людина вже давно віддалився від природи, і перетинається з нею лише маленькими уривками, у вигляді домашніх тварин або рослин. Вчені давно зрозуміли, що природа – це головне джерело здоров'я, життя, і історії походження людини. Дружить з природою дуже важливо і корисно, тому що лише вона, при грамотному погляді на неї, здатна навчити як жити так, щоб залишатися якомога довше здоровим і молодим. 

Справа в тому, що людина постійно витрачає ресурси планети, які рік від року виснажуються все сильніше і сильніше. Багато лісу зазнали вирубці з-за того, що людина освоїв деревину як матеріал для виготовлення багатьох речей, багато болота осушились, з-за того, що людина прагнув их засіяти культурами, щоб прокормить себе самого. Деякі тварини були приручені, а деякі і зовсім прижилися настільки, що фактично вже є членами сімей, як коти чи собаки.

0,0(0 оценок)
Ответ:
Зачемжежить
25.08.2022 06:29

Природа створила людину та дала їй всі ті матеріальні цінності, яких вона потребувала для існування. Пройшов час, і людина сама навчилася створювати матеріальні цінності. Проте духовний зв"язок з природою не втратила. Природа викликає у людини високі почуття, тому що природа - це первозданна краса, вона діє на людину, впливає благотворно на людське суспільство в цілому, вона дає початок мистецтву, науці, культурі... Без цього не може бути матеріального, технічного, інтелектуального прориву у майбутнє. Кожна людина повинна усвідомити, що зв"язок між нею і природою так само нерозривний, як зв"язок між матір"ю та дитиною. І що суть духовності полягає в тому, щоб насолоджуватися самому, але не завдавати шкоди тому, що тебе оточує.

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота